Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Автомобільна гума – більше, ніж просто “взуття для машини”.

17

 

Для кожного автомобіліста словосполучення “автомобільна гума” означає трохи більше, ніж просто “взуття для машини”, особливо коли приходить час заміни коліс.

Для більшості автомобілістів заміна коліс – це завжди великі витрати часу і грошей.

Необхідно вибрати які шини ставити, потрібно знайти де їх купити, заплатити за них великі гроші, а нерідко – ще й знайти хороший шиномонтаж, працівники якого буду знати, як правильно робити заміну шин на автомобілі.

Крім того, для більшості автомобілістів зміна гуми – це період порівнювання, вибору та обговорень з колегами переваг і недоліків тих чи інших покришок.

Так чи інакше, період зміни “взуття для машини” для більшості автомобілістів – це час серйозних витрат часу і грошей а так само непрості проблеми вибору, тому що нові моделі покришок з’являються чи не щодня.

Як вибрати?

18Ринок автомобільних шин продовжує розвиватися кожен день, кожен виробник впроваджує щось своє нове, знову і знову на півкроку наближаючи гуму власного виробництва до досконалості.

У кожному магазині можна знайти безліч різних пропозицій шин – ідеальних для сухого асфальту або для мокрого, зимових шин для голого льоду і глибоких заметів. Все більше моделей проектується на використання в будь-яких умовах – так звані “всесезонки”.

Всіляких пропозицій маса, ціну на автомобільну гуму так само можна знайти будь-яку – від декількох десятків до декількох тисяч доларів за одну покришку. Навіть досвідченому автовласникові не довго заплутатися.

З кожним роком з’являються досить цікаві новинки покришок, а також оновлюються моделі шин, що давно зарекомендували себе. Автовласник відразу починає замислюватися – коли підходить термін заміни шин на його автомобілі і чи не прискорити його продавши ті шини, на яких він їздить зараз.

У свою чергу людям, які воліють не розбиратися в перевагах і недоліках тих чи інших автомобільних шин буде не дуже приємно дізнатися, що проблема вибору гуми для автомобіля буде існувати постійно.

Ще не винайшли такі покришки, які дозволяли б їздити весь термін служби автомобіля.

Яким буде ринок автомобільних шин

19Практичноі напевно пропозицій автомобільних покришок з часом буде все більше і більше, як від існуючих виробників, так і  від тих, які ще навіть не з’явилися.

Через загальної глобалізації цілком можливо, що найближчим часом всі виробники зроблять термін експлуатації шин мінімальним і перейдуть на щорічний випуск нових моделей покришок.

Через все зростаючу конкуренцію шинних концернів їм стає не вигідно, коли автомобілісти їздять на одних і тих же шинах досить довго. А нові моделі покришок привертають більше покупців і приносять більше прибутку.

Ось тоді може наступити такий час, коли від кількості новинок автомобільних шин у автовласників почне просто “рябіти в очах” – як у кошмарному сні.