Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Barum Bravuris 2 Львів

Barum Bravuris 2 – недорогі німецькі шини під чеським брендом

70

 

Принадність цін на літні покришки Barum Bravuris 2 цілком природно може викликати у вітчизняних водіїв сумніви в правдивості заяв про хорошу якість і довговічності цих шин (модель не рідко називають «Bravius», але правильна назва «Bravuris»).

Проте всі сумніви марні – німецький гігант, якому належить чеський бренд, гарантує гідне якість як своєї продукції, так і продукції своїх дочірніх компаній.

Участь німецьких фахівців у розробці практично всіх останніх моделей чеської гуми – це гарантія впевненого зчеплення з дорожнім покриттям, гарної стійкості при їзді по мокрій трасі і стабільно надійної керованості при змінних умовах експлуатації.

В якості основних переваг покришок виробник перераховує:

  • досить тривале використання шин при нормальному стилі водіння;
  • гарантовано гарна стійкість на дорозі (при дотриманні швидкісного режиму);
  • моментальна реакція на рухи керма;
  • поліпшена прохідність;
  • мінімум ризику виникнення аквапланування.

Велика частина моделей компанії Barum розраховані на спокійне водіння і не позиціонуються виробником як спортивні та призначені, в основному, для міської їзди або водінню по трасі.

Особливості конструкції та технологій

0;0;289;289

 

Шини Barum Bravuris 2 мають новий несиметричний візерунок протектора з чотирма глибокими поздовжніми канавками, що відповідають за відведення води під час руху по мокрому покриттю.

Особливі технології розробки гумової суміші дозволяють забезпечувати хороше зчеплення і стійкість до зношування покришок за рахунок оптимізованого складу, дуже велика частина якого становить «силіка», традиційна для всіх сучасних шин.

Силіка надає гумі м’якість і еластичність, одночасно роблячи їх стійкими до зносу, продовжуючи термін служби.

Шини сконструйовані так, щоб тиск на поверхню було рівномірно розподілено по всьому плямі контакту і знос відбувався по всій площі з однаковою швидкістю.

Масивні блоки протектора в плечовій зоні надають шині хорошу стійкість під час проходження поворотів, а так само необхідну для невеликого путівцем прохідність, дозволяючи міському автомобілю доїхати до заміського будинку.

72

 

Чотири широкі поздовжні канавки швидко запобігають можливість виникнення «водяного клина» при русі під час дощу.

Три суцільних «ребра» по центру, утворені цими канавками, мають трохи більшу жорсткість, ніж основний протектор і дуже добре утримують курс автомобіля на високих швидкостях, надають колесу стабільну керованість і моментальне гальмування на асфальтовому покритті.

При проведенні випробувань і порівняльних тестів виробником було виявлено, що на мокрому покритті довжина гальмівного шляху зменшилася на 5%, а на сухому асфальті – на 3%, при цьому керованість автомобіля в середньому збільшилася на 4% в порівнянні з моделлю першого покоління.

На збільшення пробігу робить помітний вплив технологічний «суперплаский» каркас шини, розроблений для мінімального спотворення геометрії колеса при сильних механічних навантаженнях, що збільшує загальний термін служби покришки.

73

 

За словами розробників Barum Bravuris 2, оновлена модель з точки зору довговічності обганяє попередню на цілих 15%, що дуже позитивно позначається на зменшенні витрат власника.

Як недоліки деякі власники можуть відзначати галасливість шин на високій швидкості, проте на тлі великої кількості достоїнств цей недолік не виглядає визначальним.

В цілому ж покришки можна вважати одним з оптимальних варіантів для покупців, які цікавляться якісними імпортними покришками, що продаються за порівняно невеликі гроші.