Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Barum Polaris 3 Львів

Barum Polaris 3 – економічність нового покоління

61

 

Нешиповані шини Polaris від чеського бренду Barum відрізняються високою якістю, збалансованістю характеристик і підвищену зносостійкість гуми.

 

Вони дуже непогано проявляють себе і на пухкому снігу, і на обледенілому асфальті і на рясно залитих спеціальними реагентами міських вулицях. До того ж покришки чеського бренду вигідно виділяються на тлі конкурентів своїми невисокими цінами.

Інновації останньої моделі

62

 

Модель Barum Polaris 3 – спеціальна розробка інженерів німецького концерну Continental AG, які брали безпосередню участь у проектуванні моделі (чеський бренд належить німецькому гігантові), в якій на перше місце була поставлена економія палива.

Основний напрямок, яким пішли розробники – зменшене опору коченню, яке досягнуто німецькими інженерами завдяки додатковій канавці в плечових зонах шини.

Ця конструктивна особливість дозволяє знизити рівень «напруги» гуми в зоні контакту, завдяки чому знижується і опір коченню. Для подолання опору кочення двигуну доводиться витрачати менше енергії і витрата палива зменшується.

Друга особливість нових шин – їх висока стійкість до стирання, що так само є серйозним аргументом на користь збільшення термінів заміни покришок та економії коштів власника.

Для того щоб домогтися збільшення терміну експлуатації, була розроблена конструкція каркаса, що забезпечує рівномірний розподіл тиску від ваги автомобіля по всій плямі контакту,  була підвищена міцність окремих блоків у центральній частині.

63

 

В порівнянні з попередньою модифікацією 2-го покоління, плечові зони моделі виконані більш широкими, що дозволяють покришкам гарантувати ще більшу стійкість на мокрій і слизькій дорозі.

У плечовій зоні розміщені спеціальні поздовжні канавки для відводу води, що знижує ефект аквапланування.

Малюнок протектора у нової шини залишений симетричним, як і у попередньої моделі, але виконаний трохи іншим і має менший «крок», що дозволило ще трохи поліпшити їздові характеристики.

Протектор складається з трьох глибоких поздовжніх пазів, доповнених поперечними наскрізними канавками. Два ребра, що знаходяться в центрі, складаються з декількох майданчиків-ромбів, розташованих під кутом один щодо одного з метою оптимізації зчіпних властивостей.

За допомогою додавання в гумову суміш нових інгредієнтів на основі сполук кремнію, розробникам вдалося підвищити індекс зчеплення на мокрому покритті у відлигу. Кремній дозволяє гумі залишатися пружною і м’якою навіть при низьких температурах.

64

 

Варта уваги інновація від німецьких інженерів – оснащення шин спеціальними пристосуваннями, «сніговловлювачами».

Це невеликі виступи, розташовані на краях блоків, що запобігають тривалому ковзанню снігу по поздовжніх канавках і «виштовхують» його з канавок.

Застосування сніговловлювачей дозволяє швидше очистити протектор від снігу і збільшити тягове зусилля при русі під час снігопаду та по сніжних заносів.

«Плюси» і «мінуси» очима водіїв

За задумом чеських маркетологів нова шина Barum Polaris 3 залишиться в тому ж ціновому сегменті, що і попередня модель 2-го покоління, що не може не радувати автовласників, які звикли до щорічних, навіть невеликим підвищенням цін на автомобільну гуму.

65

 

В асортименті типорозмірів присутні покришки, призначені, як для легкових автомобілів, так і для позашляховиків. Шини для «всюдиходів» легко відрізнити по напису «4х4», нанесеної на боковину шини.

За відгуками багатьох покупців 3-й Поляріс – довгоочікувана матеріалізація бажань для ощадливих водіїв, які мріяли з’єднати відмінну керованість зимових шин, економію пального, низьку гучність і привабливу ціну.

Крім вище зазначених плюсів шина здатна подарувати своїм власникам і хороше зчеплення при їзді по будь-яким зимових доріг, стабільність їздових властивостей при великих перепадах температур, а так само дуже цікаву пропорцію за ціною і якістю виконання.