Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Bridgestone B700AQ Львів

Bridgestone B700AQ – бюджетна модель від найдорожчого бренду

64

 

Літні шини Bridgestone B700AQ з’явилися в 2009 році і стали продовженням однієї з наймасовіших і найпопулярніших моделей серії «B» японської компанії, що має, до речі, найдорожчий бренд.

Початок цієї наймасовішої й популярної серії шин компанії, призначених для міських малолітражних автомобілів було покладено ще в 90-і роки з виходом моделей B65/B70, і продовжено моделлю B650AQ на початку 2000-х.

Особливості найпопулярнішої моделі

65

 

При проектуванні шини інженерами була застосована нова технологія UNI-T AQ, що є наступним етапом еволюції технології UNI-T – інноваційної розробки японських інженерів.

Технологія UNI-T – розробка, яка прийшла у світ «цивільних» автомобільних покришок зі світу «Формули-1″, в якому шини Brigestone довго займали лідируючу позицію.

Ця технологія передбачає відмінно передбачувану поведінку шини на мокрій поверхні, а так само збереження стабільних характеристик покришки не залежно від ступеня її зносу.

66

 

Передбачуваність поведінки бюджетної моделі на мокрій дорозі забезпечує спеціальна поліпшена форма стінок водовідвідних канавок, що знижує опір відтоку води і прискорює відведення води з плями контакту шини з дорогою, в порівнянні з попередньою моделлю.

 

67

 

Стабільність характеристик шини Bridgestone B700AQ на весь термін служби покришки забезпечує спеціальна гумова суміш, розроблена інженерами компанії спеціально для своєї бюджетної серії моделей «B».

До складу цієї суміші входить вуглець, «пов’язаний» у більш довгі ланцюжки, у порівнянні з раніше розробленим складом гумової суміші.

68

 

Протектор нової моделі зовні дуже мало відрізняється від протектора попередньої моделі. Однак у ньому є ряд змін, не помітних оку.

Крім стінок водовідвідних канавок, створених за технологією UNI-T AQ, протектор нової шини має більш оптимізовану структуру – траєкторія руху води трохи коротше та її видалення відбувається швидше, ніж на попередній моделі.

Завдяки іншому розташуванню елементів протектора в центральній зоні плями контакту покришки, нова шина видає помітно менше шуму, у порівнянні з попередньою моделлю.

Скільки коштують бюджетні шини

69

 

Вартість шин Bridgestone B700AQ сьогодні досить низька, щоб шини із серії «B» знову стали найбільш продаваною моделлю компанії.

Така низька вартість пояснюється в першу чергу призначенням моделі – для масових і недорогих міських малолітражних автомобілів.