Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Автомобільні шини Bridgestone Blizzak Revo1 Львів

Bridgestone Blizzak Revo1 – кращі шини для кросоверів

52

 

Зимові шини Bridgestone Blizzak Revo1 проектувалися для великих легкових автомобілів – джипів, кросоверів і мінівенів, а так само для невеликих вантажівок.

Так як їзда на великому автомобілі не передбачає спортивних заїздів – то модель спочатку проектувалася для спокійного і безшумного руху.

Шина призначена для використання без шипів, тому її конструкція передбачає впевнене переміщення автомобіля по льоду за рахунок спеціальних матеріалів, з яких зроблена покришка.

Японська липучка для важких машин

53

 

Основою гумової суміші шини є пористий матеріал, схожий на губку, який був розроблений японською компанією для нешипованих шин і отримав назву TMC (Tube Multicell Compound).

Завдяки цьому матеріалу, вбирати в себе воду, що утворилася між колесом і дорожнім покриттям, все нешиповані моделі японської компанії дуже добре поводяться при русі в близьконульових температурах.

 

54

 

Модель може мати різний малюнок протектора в різних типорозмірах Так шина з висотою 60-65% має симетричний малюнок, а шина з меншою висотою профілю має малюнок асиметричний і спрямований.

В обох малюнках використовуються тривимірні блоки неправильної форми з великими канавками між ними, що утворюють серйозні «грунтозачепи», які дуже допомагають автомобілю рухатися в глибокому снігу.

 

55

 

Для всіх автомобілістів, котрі їздити взимку на зимовій гумі без шипів компанія Bridgestone офіційно рекомендує використовувати тільки комплекти з 4-х коліс.

Рекомендація заснована на дослідженнях компанії, які показують, що для нешипованой гуми-липучки різниця в коефіцієнті зчеплення різних покриттів на дорозі помітна набагато більше, ніж для шипованих покришок.

Цей показник дуже сильно впливає на безпеку руху автомобіля.

Скільки коштують

56

 

Вартість шин Bridgestone Blizzak Revo1 на сьогоднішній день залишається на досить високому рівні.

Такі високі ціни пояснюються головним чином їх великими типорозмірами (шини проектувалися для кросоверів та позашляховиків), їх посиленою конструкцією (розрахованої на велику вагу автомобіля), а так само позиціонуванням шин в преміум-сегменті.