Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Автомобільні шини Bridgestone Blizzak WS 60 Львів

Bridgestone Blizzak WS 60 – відмінна липучка від найдорожчого бренду

57

 

Зимові шини Bridgestone Blizzak WS 60 з’явилися в 2009 році та їх гідно оцінили любителі нешипованних шин для холодної пори року.

При розробці цих шин розробники ставили за мету не розробляти нову модель з «чистого аркуша», а поліпшити вже існуючі покришки серії Blizzak.

Треба сказати, що їм це цілком вдалося, нові шини мають помітно кращі їздові характеристики, ніж всі інші моделі серії, і навіть трохи перевершили очікування розробників.

Як хороше зробити кращим

58

 

Поліпшення експлуатаційних характеристик шин Bridgestone Blizzak WS 60 велося одразу за чотирма напрямками – малюнок протектора, склад гуми, жорсткість конструкції «скелета» шини, і оптимізація плями контакту покришки з дорогою.

Заново розроблений малюнок протектора має яскраво виражену спрямованість, що забезпечує непогану курсову стійкість.

Глибокі поперечні канавки добре відводять воду і сніжну кашу з-під колеса, заново розроблені «3D ламелі» забезпечують стійкість автомобіля на битій снігу і льоду.

У новій шині був оновлений склад гуми. До вже давно відомому і відмінно зарекомендував складом, що застосовувався у всіх попередніх шинах серії додали спеціальні полімери.

Один із спеціальних компонентів надав жорсткості еластичною частини верхнього шару шини, а інший створив спеціальні особливо жорсткі ділянки на верхньому шарі протектора, утворивши своєрідні «вкраплення», що замінюють шипи.

Крім того, були оптимізовані показники вже входять до складу моделі компонентів, зокрема пориста структура, вбирає воду як губка, знайшла здатність вбирати на 20% більше.

59

 

В частини жорсткості конструкції шини розробники додали кілька зміцнювальних шарів, один у верхній «протекторної» частини, і ще два в нижній частині.

Разом ці шари додали пружності всієї конструкції шини і оптимізували форму шини і пляма контакту з дорогою, що благотворно позначилося на загальних характеристиках кочення і гальмування.

В цілому оновлена покришка вийшла навіть трохи краще, ніж спочатку припускали японські інженери.

Ця покришка наочно показує наскільки плідною може бути робота з поліпшення існуючих характеристик шини, замість розробки нової моделі.

Ціна на оновлену модель

Що стосується цін на шини Bridgestone Blizzak WS 60, то вони в середньому трохи вище, ніж ціни на шини зі схожими характеристиками від інших виробників.

Японська компанія з найдорожчим у світі брендом позиціонує практично всі свої шини в преміум-сегменті, і продає їх за цінами, відповідним позиціонуванню на ринку.