Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Автомобільні шини Bridgestone Ice Cruiser 7000 Львів

Bridgestone Ice Cruiser 7000 – нове покоління найвідоміших японських зимових шин

46

 

Нові зимові покришки Bridgestone Ice Cruiser 7000 з’явилися на світ в 2010 році замість попередньої моделі Ice Cruiser 5000, що продається вже п’ять років.

Японці позиціонували свої нові шини як спеціально розроблені для суворої зими.

Нові шини увібрали в себе весь величезний досвід виробництва автомобільних шин інженерами компанії Brigestone і стали одними з найсучасніших і найбільш технологічних покришок з усіх, коли-небудь випускалися для зимових умов.

Як японці уявляють собі сувору зиму

47

 

При розробці нових японських шин інженери робили упор на рух по крижаних покриттях – як самих складних і непередбачуваних.

Для руху по льоду був розроблений спеціальний багатогранний алюмінієвий шип з загартованим осердям, який впевнено вгризається в будь лід і забезпечує відмінну стійкість і керованість автомобіля.

 

48

 

В новій шині були створені цілих 16 ліній шипування, тоді як на попередній моделі було всього 12.

Таким чином кожен шип має свою траєкторію руху по льоду, відмінну від траєкторій інших шипів.

Це рішення забезпечує більшу кількість «точок контакту» шини з крижаним покриттям, що дозволяє автомобілю гальмувати і маневрувати ефективніше.

 

49

 

Нова модель дуже наочно показала свою велику ефективність при маневруванні та гальмуванні на слизькому покритті.

Спеціальні порівняльні випробування гальмування на голому льоду, що проводяться для попередньої та нової моделі виявили різницю в довжині шляху гальмування на цілих 8%.

Конструкція шини по-японськи

50

 

Каркас моделі був доопрацьований для забезпечення більшої надійності – в нижні шари багатошарової структури були додані спеціальні полімери, завдяки яким покришка стала еластичнішою і здатна ефективніше протистояти ударам.

«Скелет» моделі має додаткові підсилюючі елементи, що забезпечують шині міцність і знижує ризик пошкодження покришки. Дуже актуально для доріг, багатих різними ямами, високими бордюрами та іншими перешкодами.

Малюнок протектора моделі так само доопрацьований виробником для реальних умов експлуатації.

Шина відмінно поводиться на втрамбованому снігу, так само дуже добре «чіпляється» за пухкий глибокий сніг, не дозволяючи колесу «закопатися». Ці властивості покришки дуже сильно згодяться на погано чищених сільських дорогах.

51

 

Склад верхнього шару гуми, а так само основа шипа були оптимізовані таким чином, щоб довше утримувати його від випадання, тому шипи в новій шині утримуються більш тривалий час.

Спеціальна гумова суміш, з якої виробляється покришка була перероблена, тому нова шина ще краще чинить опір зносу, але при цьому залишається досить м’якою навіть у сильний мороз.

В цілому нова зимова шина Bridgestone Ice Cruiser 7000 вийшла настільки технологічною, що всі її ключові показники залишаються стабільними при будь-яких умовах руху.

Високий рівень опрацювання покришки показує той факт, що шина не змінює свої їздові характеристики ні в сильний мороз, ні у відлигу, а так само поводиться дуже передбачувано – а значить безпечно – при зміні дорожнього покриття, будь то міський асфальт або бездоріжжя.