Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Автомобільні шини Bridgestone Potenza RE050 Львів

Bridgestone Potenza RE050 – лідер продажів

76

 

Bridgestone Potenza RE050 – одна з найпопулярніших покришок японської компанії, що продаються на ринку.

Дуже свіжа модель, з’явилася в 2010 році і майже відразу отримала велику популярність.

Шина була спроектована спеціально для швидких міських легкових автомобілів, має типорозміри, які підходять для установки шин більшого розміру, ніж стандартний, для конкретної моделі автомобіля.

Позиціонувалася виробником як шина для активної, але комфортної їзди, що майже гарантувало успіх у покупців.

Достатня жорсткість покришок дозволяла їздити на них досить швидко, але в теж час не втомлювала водія своєї надмірністю.

Комфортна і швидкісна їзда

77

 

Гумова суміш моделі Bridgestone Potenza RE050 була виготовлена із застосуванням спеціальних технологій, які японська компанія використовує для своїх гоночних покришок.

Завдяки цій технології шини відмінно «чіпляються» за сухий асфальт, так і за мокрий.

Технологія отримала назву UNI-T і забезпечує постійні їздові характеристики шини не залежно від товщини протектора покришки.

До складу суміші входить велика кількість кремнію, що додає шині досить еластичності, але водночас зберігає стійкість до зношування покришки.

Спеціальні полімери, так само входять до складу гумової суміші забезпечують необхідну жорсткість на високих швидкостях.

78

 

Конструкція каркаса моделі розроблена з застосуванням самих останніх програм для розрахунку, завдяки чому шина здатна самостійно підтримувати оптимальну форму, що зменшує опір коченню і зменшує витрату палива.

У той же час каркас шини має достатню жорсткість, щоб підтримувати форму шини незалежно від складності умов руху, але так само і достатню пружність, щоб своєчасно гасити удари від нерівностей дороги.

79

 

Протектор покришки має «класичну дощову» спрямованість – чотири широкі поздовжні канавки швидко і ефективно відводять воду з плями контакту з покришкою і запобігають акваплануванню.

Центральна частина протектора має безліч діагональних канавок меншого розміру, які забезпечують відведення «залишків» води з центральної частини плями контакту з дорогою.

На бічні зони проектора нанесені з різним кроком поперечні канавки, що мають форму дуги.

Така форма оптимальна для швидкого відведення води з бічної частини протектора, і для забезпечення низької шумності покришки під час їзди.

Скільки коштують шини для швидкої їзди

80

 

Вартість нових шин Bridgestone Potenza RE050 на сьогоднішній день досить висока.

Така висока вартість пояснюється в першу чергу новизною моделі, а так само великими типорозмірами.

Крім того, за відгуками покупців шина насправді вийшла дуже гідною – відмінно проявляє себе при швидкій їзді, але не втомлює своєю жорсткістю в повсякденній експлуатації.