Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Dunlop Direzza DZ101 Львів

Dunlop Direzza DZ101 – японська якість під англійським брендом

31

 

Літні шини англійської марки Dunlop Direzza DZ101 з’явилися ще в 2007 році, і стали дуже популярними серед автомобілістів, люблячих активну їзду.

Англійський бренд Dunlop на 75% належить американському GoodYear і на 25% японському Brigestone, тому кожна його модель має схожість з американськими або японськими шинами.

 

32

 

Так і у випадку зі спортивною моделлю Dunlop Direzza DZ101 прототипом виступила дуже відома японська модель – Bridgestone Potenza G3 – яка має низку якостей, притаманних тільки спортивним покришкам.

Гумова суміш англійської шини за складом практично ідентична суміші шин спортивної серії Potenza японської компанії.

Ця гумова суміш має спеціальні добавки, що забезпечують стабільні зчіпні властивості шини незалежно від тривалості її нагрівання.

Однак в гумової суміші є і відмінності – суміш англійської покришки виконана трохи м’якше, ніж японської.

Це пов’язано з позиціонуванням англійського бренду, як трохи менш «спортивного», а японського бренду – в свою чергу – як трохи більш «спортивного».

Така відмінність у шинах буде тільки на руку любителям швидкої, але комфортної їзди.

33

 

Японські інженери одними з перших почали застосовувати комп’ютерні моделі для проектування своїх покришок.

На сьогоднішній день подібні технології дозволяють прораховувати не тільки опір повітря при русі шини, але і вплив охолодження потоком, що набігає повітря на зчіпні властивості покришки.

Японські фахівці брали найактивнішу участь у створенні шини «дочірнього» бренду.

Японські математичні моделі, що застосовуються при розробці, дозволили створити покришку, самостійно підтримуючу оптимальну форму при будь-яких режимах руху, що зменшує опір коченню та заощаджують паливо.

34

 

Рисунок протектора англійської шини дуже схожий на рисунок японської. Як і у японського «прототипу», англійські шини мають чотири широкі поздовжні канавки, а так само безліч діагональних канавок, розташованих під різними кутами.

Така «сітка» з канавок дозволяє швидко та ефективно відводити воду із зони плями контакту шини з дорогою, що забезпечує покришкам відмінну стійкість на поворотах і керованість на високих швидкостях при будь-якій погоді.

Що стосується вартості шин, то позиціонування англійського бренду як трохи менш спортивного і тут грає на руку покупцеві.

Дуже схожі між собою моделі шин мають різний цінник – англійська модель Dunlop Direzza DZ101 коштує помітно дешевше, ніж японська.