Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Dunlop Grandtrek SJ6 Львів

Dunlop Grandtrek SJ6 – японські липучки під англійським брендом

05

 

Зимові нешиповані шини Dunlop Grandtrek SJ6 з’явилися в 2009 році, і відразу зацікавили багатьох любителів липучок для позашляховиків.

Шини відмінно поводяться на будь-якому зимовому покритті при встановленні на важкий автомобіль.

Відсутність шипів абсолютно не заважає, а навіть сприятливо позначається на експлуатації автомобіля у великому місті.

 

Модель для позашляховиків

Британська компанія Dunlop на 25% належить японській компанії Bridgestone, тому японські фахівці брали безпосередню участь у розробці зимових липучок під англійським брендом.

Модель спочатку розроблялася спеціально для великих автомобілів – позашляховиків, кросоверів і мінівенів – і її конструкція відмінно пристосована під такі машини.

06

 

Протектор Dunlop Grandtrek SJ6 виконаний за «безперервною» та «багатоступінчастою» технологією, що забезпечує постійне зчеплення з дорожнім покриттям більшою площею шини, ніж у звичайних моделей.

Такий «безперервний» малюнок був розроблений японськими фахівцями і отримав власну назву – Digityre II.

Кожен наступний блок протектора є «продовженням» попереднього, що дозволяє створити рівномірний тиск колеса на поверхню і помітно поліпшити зчеплення шини з поверхнею.

Розподілення тиску шини на поверхню особливо актуально для важких автомобілів – це дозволяє зменшити сильний знос гуми від великої ваги автомобіля.

Так само цей «безперервний» і «багатоступінчастий» малюнок протектора забезпечує низький рівень шуму, що рідко зустрічається серед великих покришок для позашляховиків.

Ламелі покришки так само мають специфічну структуру – в них «вбудований» спеціальний гумовий «мікрошип» – що помітно підвищує характеристики гальмування шини на втрамбованому снігу та голому льоді.

Склад гумової суміші, як і для багатьох інших моделей британського бренду так само розроблявся за участю японських інженерів і має підвищений вміст кремнію і вуглецю.

Кремній допомагає зимової шині залишатися еластичною в будь-які морози і одночасно бути зносостійкою. А неабияка частка вуглецю в шині допомагає їй мати відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею – включаючи мокрий сніг і сухий асфальт.

Причини популярності моделі

07

 

Зимові шини Dunlop Grandtrek SJ6 останні кілька років користуються постійним і незмінним успіхом у власників великих автомобілів і позашляховиків.

Причин такого успіху дві.

Перша – це відмінні їздові характеристики шин на зимових дорогах, які підходять саме для великих і важких автомобілів.

Друга причина не менш важлива – це дуже продумана цінова політика керівництва англійської компанії.

Вартість моделі не здається завищеною на тлі пропозицій від інших відомих шинних концернів і при цьому британські шини демонструють відмінні їздові характеристики. Це абсолютно безпрограшна комбінація, яку помітили та оцінили по достоїнству покупці.