Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Dunlop SP Sport 01 Львів

Dunlop SP Sport 01 – найкупованіша спортивна покришка англійського бренду

SP_Sport01

SP_Sport01

Англійський бренд періодично випускає спортивні шини, призначені для молодих і активних водіїв – саме такими шинами є модель Dunlop SP Sport 01.

 

Практично відразу після появи модель здобула велику популярність серед молодих і активних водіїв, багато в чому завдяки оптимальному співвідношенню ціни та їздових характеристик.

 

Багато автовиробників почали встановлювати ці шини на спортивні версії своїх автомобілів прямо на конвеєрі. А буквально через пару років висока популярність моделі породила цілі фан-клуби моделі серед любителів швидкісної їзди на міських автомобілях.

Рецепт успіху

36

 

Гумова суміш Dunlop SP Sport 01, крім великої кількості кремнію, що додає гумі еластичність та зносостійкість, містить безліч полімерних добавок.

Одна група добавок дозволяє шині мати незмінні зчіпні властивості при будь-яких умовах руху, навіть по розпеченому асфальту.

Інша група добавок сприяє збільшенню зчіпних властивостей шини на мокрій дорозі.

Третя група добавок призначена для додання гумі більшої еластичності.

Каркас покришки складається з безлічі сталевих і полімерних елементів, що утворюють загальний «скелет» шини, що підтримує оптимальну форму.

Кількість полімерних складових збільшено в два рази, в порівнянні зі звичайними міським шинами, що дозволило помітно полегшити конструкцію.

При розробці шини розробники використовували самі останні математичні моделі для розрахунку.

Завдяки такому підходу покришка здатна самостійно підтримувати оптимальну форму в будь-яких режимах руху і, як наслідок, має одні з кращих показників економії палива середовищ спортивних покришок.

37

 

Рисунок протектора моделі є гордістю розробників.

Інженери зробили його асиметричним, розділивши весь протектор покришки на спеціальні робочі зони.

Так сама основна робоча зона зміщена всередину від центру шини і виглядає як чотири поздовжніх ребра – два широких, два вузьких.

Ця зона має трохи більшу жорсткість, ніж увесь інший протектор і призначена для забезпечення курсової стійкості шини на високих швидкостях.

Широкі поздовжні канавки дуже швидко відводять воду з основної робочої зони, що запобігає акваплануванню колеса.

38

 

Друга робоча зона протектора розташована із зовнішнього боку від центру.

Ця зона поділена діагональними канавками на безліч блоків з гострими крайками, які «вгризаються» в дорожнє покриття і забезпечують відмінні показники гальмування в будь-яку погоду.

Бічні зони протектора мають безліч поперечних канавок спеціальної форми, швидко відводять воду з бічної частини плями контакту шини з дорогою та забезпечують відмінну стійкість в поворотах.

У русі

39

 

В самій назві моделі – Dunlop SP Sport 01 – відображено її спортивне призначення.

Основні переваги моделі полягають у відмінній стійкості та керованості на будь-якому покритті.

При таких якостях власники не скаржаться на зайву жорсткість – що може бути для деяких водіїв дуже важливо.

Головними недоліками гуми є її відносна гучність і – в порівнянні з деякими особливо стійкими конкурентами – відносно швидкий знос.

Скільки коштують

Вартість спортивної моделі від англійського виробника на сьогоднішній день тримається на відносно високому рівні.

Така висока вартість пояснюється в першу чергу відмінними їздовими характеристиками, правильної ціновою політикою виробника, а так само досить високим попитом на модель, не дивлячись на її солідний вік.