Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні шини Falken Azenis PT722 A/S Львів

Falken Azenis PT722 A/S – ультрависокі характеристики для туристів

35

 

Falken Azenis PT722 A/S – це популярна туристична модель весняно-літнього сезону від відомого виробника спортивних покришок.

Німецькі шини, що мають унікальну конструкцію, прекрасно адаптовані для тривалих поїздок і мають переважну більшість позитивних характеристик від автовласників.

Гума забезпечує комфортну, плавну, майже безшумну їзду по крупнозернистому асфальту.

Модель відноситься до категорії шин з надвисокими характеристиками, яка позначається як UHP (Ultra High Performance). Це означає, що виробник гарантує виключно надійне зчеплення, видатну довговічність і вражаючий рівень комфорту.

Особливості моделі

36

 

Модель Falken Azenis PT722 A/S розроблена, перш за все, для легкових автомобілів великої потужності. Розмірний ряд цієї гуми складається з сорока чотирьох типорозмірів, з діаметром від чотирнадцяти до двадцяти дюймів.

Таким чином, шини можуть використовуватися для будь-яких марок і моделей машин, а так само можуть застосовуватися дуже широко в середовищі автомобільного тюнінгу.

Шини володіють високими швидкісними індексами, що підтверджують їх виняткові експлуатаційні якості. Модель ідеально збалансована.

Поздовжні ребра протектора (всього їх п’ять, включаючи плечові зони) дуже великі та масивні. Це надає конструкції жорсткість, що підвищує керованість до рівня гоночних машин.

Для зменшення шуму при їзді конструктори компанії розробили спеціальні дренажні канавки, розташовані поперек шини з різним кроком між ними.

Конструктори Falken спеціально акцентують увагу на високій зносостійкості своєї продукції.

37

 

Далеко не всі виробники покришок категорії Ultra High Performance можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації своїх шин, тому довговічність моделі на тлі решти продукції цього класу не може не привертати увагу користувачів.

Шини мають сталеву основу з безліччю нейлонових вставок. Така конструкція забезпечує чудові ходові якості на високих швидкостях і одночасно – тривалий термін служби, що в свою чергу допомагає власникові економити на зміну гуми.

Переваги перед іншими пропозиціями

  • Відмінне зчеплення на будь-якому покритті. Цей ефект забезпечує особлива гумова суміш, збагачена сполуками кремнію.
  • Стабільність форми шинного профілю при русі на високих швидкостях. Досягається за рахунок жорсткого каркаса, що включає сталевий металокорд.
  • Видатна стійкість до пошкоджень (проколів, порізів) і рівномірний знос виробу по всій площі, дотичної з полотном дороги. Ці властивості забезпечені додатковим шаром з нейлонового волокна.
  • Стабільна стійкість на поворотах і короткий гальмівний шлях гарантується, завдяки асиметрично спрямованому протекторному малюнку, що має посилені плечові зони.
  • Дуже мала ймовірність виникнення ефекту аквапланування: відвід води швидко та ефективно здійснюється через три поздовжні дренажні канавки.

У деяких європейських країнах шини Falken Azenis PT722 A/S позиціонуються як всесезонні.

Однак гумова суміш розрахована на плюсову температуру, а дренажна система здатна відводити лише дощову воду.

Модель відноситься до найбільш затребуваним пропозиціями серед безлічі літніх покришок, що продаються на ринку. Шини підтверджують усталену думку про незмінному німецькому якості і при цьому їх вартість мінімізована виробником.