Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Firestone Winterhawk Львів

Firestone Winterhawk – «чудова п’ятірка» сезону

16

 

Firestone WinterHawk популярна лінійка зимової гуми, яку давно вже гідно оцінили вітчизняні користувачі. Це продукція знаменитої японсько-американської корпорації Bridgestone/Firestone Inc.

Компанія була утворена злиттям двох одноіменних підприємств, успадкувавши традиції та якість кращих виробників гуми з двох континентів. Це, дійсно, надійні, зручні та безпечні шини, які мають відмінну репутацію у всьому світі.

У суворих погодних умовах зимова лінійка вже не перший рік успішно допомагає водіям відчувати себе незалежними від заметів, льоду та снігової каші.

П’ять варіантів з незмінною надійністю

17

 

На ринку присутні 5 модифікацій Firestone WinterHawk (назва моделі в перекладі означає «зимовий яструб») – перше, друге і третє покоління, а також модифікація «2 EVO» і модифікація «C».

Всі вони розраховані на використання при серйозних морозах, а також в умовах вогкості при температурах близько нуля. Тому шини забезпечують однакову впевненість при русі й в морози, і під час відлиги, коли доводиться їхати по льоду, вкритому водної плівкою.

У різних модифікаціях покришок присутні різні добавки в гумову суміш, але вся продукція цього модельного ряду проводиться з високим вмістом кремнію, традиційного для всіх сучасних покришок. Під час руху на цих шинах помітна набагато більша м’якість і пружність гуми.

18

 

Суміш, з якої зроблені шини лінійки зберігає свої властивості навіть в найсуворішу холоднечу, що дуже актуально для автомобілістів з холодних регіонів. Власники цих покришок сміливо маневрують на будь-якому зимовому покритті, не побоюючись змін у поведінці шин.

Легкість в управлінні та незалежність від погоди досягається специфічним направленим рисунком протектора, який забезпечує максимальне зчеплення коліс з дорожнім полотном.

Разом з оновленням моделей і зміною рисунка протектора трохи збільшується глибина каналів і кількість ламелей на блоках. В результаті бруд, шуга та сніг відводяться із зони контакту ще ефективніше, завдяки чому покришки своєчасно самоочищаються і дозволяють постійно зберігати зчеплення з дорогою.

За рахунок великих блоків і добре продуманої ширини каналів покришки дуже гідно чинять опір акваплануванню при русі по калюжах у відлигу.

Переваги новинок

19

 

Основне питання, що виникає в автомобіліста при покупці покришок – яка різниця між пізнішими версіями зимових шин «зимового яструба» і попередніми?

Що стосується останньої модифікації, то виробник гарантує, що вона прослужить приблизно на 10-20% довше, ніж шини першого та другого поколінь. Таке збільшення терміну експлуатації забезпечує новий протектор з оптимізованою жорсткістю.

Другий досить важливий момент для автовласника – шини стали легше. За розрахунками конструкторів, це дозволяє заощадити приблизно 2-6% від звичайного витрати пального.

Тим автовласникам, хто в зимовий час їздить на великі відстані, варто взяти на замітку, що зимові шини можуть допомогти серйозно заощадити на паливі.

20

 

Новинка поточного сезону, яка заслуговує серйозної уваги – Firestone Winterhawk 2 EVO, шини, які, за запевненням виробників, встановлюють нову, ще більш високу планку стандартів якості для шин медіум-класу.

Шина має індекс швидкості «Т» і «Н», протектор має спрямований рисунок, що забезпечує безперебійне самоочищення шин і швидкий водовідвід.

Центральні блоки з’єднані між собою і формують потужне ребро, що поліпшує курсову стійкість і зчеплення на поворотах. У плечовій зоні розташовані об’ємні ламелі, що підсилюють зчеплення блоків на будь-якому зимовому покритті.

Каркас моделі підвищує міцність шин і збільшує термін її експлуатації за рахунок гарної опірності механічних пошкоджень.

Модель 2 EVO відрізняється зниженим рівнем шуму, а значить, забезпечує водієві підвищений комфорт.

Низький рівень шуму від зимових шин – досить значимий показник серйозності намірів виробника у випуску найсучасніших і технологічних зимових покришок, що відповідають найвищим вимогам.