Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Автомобільні Barum Norpolaris шини Львів

Barum Norpolaris – недорога чеська зимова гума з німецьким корінням

66

 

«Шиповані шини Barum Norpolaris реалізуються не у всіх країнах!» – Саме так написано на офіційному сайті чеської компанії. Далі йдуть пояснення для зацікавлених користувачів в чому полягають спокусливі переваги цієї моделі перед нешипованнимі колесами.

 

На щастя, в Україні немає заборони на шипи, як у деяких європейських країнах, і можливість купити шиповані покришки є у кожного бажаючого.

Походження і переваги

Історія чеських шин тягнеться з 1924 року, коли нікому не відома компанія Bata почала випускати взуття. Відразу після Другої світової війни компанія об’єдналася зі словацькими брендами Rubena і Matador і стала розвиненою сучасним виробництвом, а до 1967 зуміла винайти першу радіальну покришку в історії.

З фінансових причин в 1993 році Barum стала частиною німецького концерну Continental, керівництво якого допомогло продукції дочірнього бренду залишатися якісною і досить високотехнологічної при стабільно низькою ринковою ціною.

67

 

На даний час компанія налагодила випуск чудових літніх і зимових шин, головним чином призначених для недорогих легкових авто, а так само цілу серію покришок для бюджетних позашляховиків і комерційних машин.

Зимова шипована модель Barum Norpolaris утримує популярність серед автолюбителів завдяки наступним перевагам:

  • надійне зчеплення з зледенілій трасою;
  • хороша тяга на мокрому і щойно випав снігу;
  • передбачувана поведінка на сухій дорозі;
  • тривалий термін експлуатації без втрати первинних характеристик;
  • задоволення від зимового руху за рахунок низького рівня шуму і плавного ходу.

Виробник підкреслює надійне і акуратне закріплення кожного шипа, що дозволяє автомобілю мати хороші характеристики на старті і комфортне гальмування на льоду. Оптимальне розташування шипів дозволяє шині глибоко вгризатися в лід, демонструючи прекрасне зчеплення і відсутність пробуксовки.

68

 

Дизайн рисунка протектора і місця для розташування шипів у цій гумі були оптимізовані за допомогою спеціально розроблених комп’ютерних програм, а так само довго доопрацьовувалися за результатами численних випробувань.

Модель здатна порадувати водія і під час випадання опадів, коли дорожнє покриття стає змішаним: продуманий малюнок протектора швидко відводить снігову кашу з контактної плями не дозволяючи виникнути акваплануванню.

Повноцінний і постійний контакт гуми з дорогою створює швидкий відгук на рульове управління практично незалежно від типу покриття і забезпечує надійне зчеплення при проходженні поворотів.

Конструкційні та технологічні особливості

Гумова суміш для моделі Barum Norpolaris створювалася за новітніми німецькими технологіями з додаванням кремнезему, цілого ряду спеціальних полімерних добавок і значною часткою змісту натуральної гуми. Таке поєднання інгредієнтів дозволяє шинам добре «чіплятися» за будь зимовий покриття навіть у сильні морози.

69

 

Взаємопроникні блоки протектора, розташовані в центрі, здатні «зчіплюватися» між собою і утворювати більшу поверхню плями контакту, що допомагає підтримувати хорошу курсову стійкість на обмерзлій трасі і підвищує комфорт керування автомобілем.

Помітні грунтозачіпи, які утворюють блоки протектора в бічній зоні, поліпшили тягу в пухкому снігу, що дозволило використовувати модель в тому числі і на невеликій польовій дорозі.

За відгуками більшості покупців, шипована чеська модель цілком підтверджує статус однієї з кращих пропозицій у бюджетній ціновій категорії імпортних легкових покришок і не втрачає популярності завдяки охопленню більшості актуальних типорозмірів коліс, що встановлюються на машинах економ-класу.