Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Амтел Планет 2P Львів

Амтел Планет 2P – шини для міста та грунтових доріг

03

 

Амтел Планет 2P – нова модель дуже популярних покришок економ-класу.

Шинний бренд Амтел, займається випуском різних покришок, призначений для легкових автомобілів, мотоциклів, велосипедів, вантажного, сільськогосподарського транспорту, а також для авіаційної промисловості.

Всі моделі бренду розробляються з урахуванням складаних умів експлуатації, тому мають ряд конструктивних особливостей.

Відмінні їздові характеристики літнім моделям надає особливий склад гумової суміші, куди входить велика кількість натурального каучуку, кремній-кислотні та вуглецеві добавки. Завдяки цьому шини мають низьких коефіцієнт стирання, що у середньому збільшує термін експлуатації моделей до п’яти-шести років.

04

 

Особливі добавки, призначені для збільшення зносостійкості шин розробляються в спеціальних дослідницьких центрах та виробляються на двох хімічних підприємствах, що входять до складу концерну.

Шини «Планет» – одна з найпопулярніших покришок, призначена для міських малолітражок и випускається мільйонними тиражами.

 

«Дачний» варіант популярних шин

05

 

Модель Амтел Планет 2р – одна з модифікацій відомої літньої шини, призначеної для асфальту, але так само здатної й достатньо впевнено рухатися польовими дорогами.

Шина проектувалася з урахуванням постійної експлуатації в міських умовах, але завдяки спеціальному малюнку протектора відмінно проявляє себе на ґрунтових дорогах.

Ця модифікація як найкраще підійде чисельним дачникам, які 90% часу пересуваються по місту, але регулярно виїжджають на польові дороги.

Відмінності малюнка протектора «дачних» модифікації шин добре видно – злами блоків протектора, що мають виразну схожість з набагато більш серйозними позашляховими шинами – забезпечують максимальне зчеплення колеса з дорогою на слизьких і важкопрохідних ділянках ґрунтової дороги.

08

 

Каркас моделі так само відповідає більш високим вимогам за міцністю шини – розраховані на спільну роботу сталеві та полімерні матеріали каркаса моделі мають на 30% більш високу міцність, ніж звичайні «асфальтові» шини.

Незважаючи на «ґрунтовий» протектор модель має досить низький рівень шуму. Розробникам вдалося досягти такого невисокого рівня завдяки спеціально розрахованому положенню блоків протектора різного розміру, яке виключає акустичний резонанс при русі.

Завдяки системному підходу в розробці нових моделей шин, компанії Амтел вдалося створити покришку високого класу, що відповідає не тільки самим жорстким європейським стандартам якості, але і має привабливу для споживача ціну.

Вигода від покупки «асфальтно-ґрунтової» моделі шин

Серед унікальних технічних характеристик, якими володіє Амтел Планет 2P, особливо слід виділити такі якості:

  • 09Зносостійкість. Спеціальний склад суміші, двошарова гума (м’яка знизу та досить жорстка зверху) – по праву роблять цей варіант літніх шин самим економічно вигідним варіантом, як для власників автомобілів економ-класу, так і для тих, хто віддає перевагу досить швидкісній машини.
  • Стійкість до аквапланування. Розташування блоків протектора і водовідвідних канавок продумано так, щоб максимально ефективно видаляти воду з плями контакту автошини з мокрою дорогою.
  • Курсова стійкість. Забезпечується за рахунок різних комбінацій малюнка протектора, різноспрямованим ламелям і широкому центральному каналу з вузькими кільцевими ребрами, що забезпечують чудовий дренаж і відводять тепло з центру колеса.
  • 10Економічність. Завдяки полегшеній вазі шин, вони допомагають економити паливо. Високі показники зносостійкості та стійкість до механічних пошкоджень зменшують ризик пошкодження покришки та підвищують економічну вигоду при придбанні «ґрунтової» моделі шин.

Велика кількість власників моделі, що вже встигли придбати й добре вивчити модель, в один голос говорять про те, що шини відмінно підходять саме для експлуатації в режимі 90% – місто, 10% – польова дорога.

При їзді в такому режимі шини встигають проявити свої кращі якості як на асфальті так і на ґрунтовій дорозі, а недоліки ще не проявилися настільки сильно, щоб власник звернув на них увагу.