Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Бренд Brigestone

Бренд Brigestone оцінюється дорожче всіх конкурентів

81

 

Згідно щорічного дослідження вартості різних брендів, що проводиться американською компанією Brand Finance, японський бренд Brigestone в 2013 році знову визнаний найдорожчим серед шинних брендів.

Незважаючи на значне падіння його вартості з минулого року – загалом «рейтингу» всіх світових брендів Brigestone втратив у вартості $50 млн. і впав з 235 місця на цілих 19 позицій – він і надалі коштує помітно дорожче всіх конкурентів.

На сьогоднішній день його вартість оцінюється в $4.4 мільярда.

82

 

Серед конкурентів ближче всіх до японської компанії зміг підібратися французький Michelin, зайнявши позицію всього в 10 кроках від Brigestone. Вартість французького бренду оцінюється в $4.36 мільярда.

Ще через 10 кроків знаходиться німецький Continental, який посів третє місце за вартістю бренду серед шинних компаній. Його вартість оцінюється експертами в $3.2 мільярда.

Що цікаво, серед американських шинних компаній тільки Goodyear зуміла потрапити в рейтинг 500 найдорожчих брендів у світі за версією Brand Finance, зайнявши місце в 5 кроках від німецького Continental. Вартість бренду американської компанії оцінюється в $3.2 мільярда.