Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Зимові шини Континенталь Львів

Чому так люблять зимові шини Континенталь

01

 

Зимові шини Континенталь вже давно та міцно влаштувалися на автомобілях, вони дуже відомі в середовищі автомобілістів і не рідко їх спеціально шукають в магазинах.

Така популярність шин для холодної пори року найвідомішої німецької марки не випадкова.

Підрозділ компанії, що займається розробкою зимових шин має випробувальну базу за полярним колом в Скандинавії, на якій відбувається випробування і доведення кожної нової моделі зимової шини в найсуворіших умовах.

Популярні німецькі покришки

Любов автомобілістів до гуми Континенталь особлива.

02

 

Вона проявилася в складні для країни 90-і роки, коли величезним потоком ринули старі іномарки з Європи, багато з яких були взуті в шини цієї німецької марки.

Коли гума, встановлена на уживаної іномарці з Європи, остаточно приходила в непридатність – власник автомобіля намагався знайти точно такі ж шини, які були встановлені на його машині.

У той час вибір шин для автомобіля на вітчизняному ринку був не так вже й великий – кілька марок не найкращої якості, і буквально одиниці іноземних, які коштували скажених грошей.

03

 

Коли численні «човники» почали привозити автомобільну гуму Континенталь – попит в десятки разів перевищував пропозицію, і шини розхапувалися як гарячі пиріжки.

А коли в 2002 році німецька компанія зважилася налагодити в нашій країні масовий продаж своїх шин – установка шин німецької марки автовласниками на свої автомобілі стала просто повсюдною.

З тих пір так повелося, що багато покупців дуже добре знають автомобільні шини марки Континенталь, і з задоволенням їх купують по старій пам’яті.

Але потрібно віддати належне і самої компанії – якби її шини насправді не були одними з кращих – про них дуже б швидко забували, і в магазинах вони не користувалися б великим попитом.

Популярність дорого коштує

04

 

Зимові шини Континенталь в нашій країні відомі головним чином завдяки кільком дуже популярним моделям.

Одні з найвідоміших і що з’явилися досить давно Continental ContiViking Contact, Continental ContiIce Contact, а так само що з’явилися відносно недавно, але вже не менш відомих Continental ContiWinter Viking, Continental Conti4x4IceContact і Continental ExtremeWinter Contact.

Всі ці моделі спроектовані спеціально для певних автомобілів, і в своїй ніші мають дуже багато шанувальників. Кожна з цих шин має масу достоїнств, завдяки яким ці шини дуже добре купуються, не дивлячись на їх чималеньку ціну.