Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Зимові шини Кордіант Львів

Зимові шини Кордіант – Російські шини для сильних морозів

90

 

Зимові шини Кордіант вже багато років є одними з найпопулярніших покришок для холодної пори року, за якими з початком зими в магазинах шикуються черги.

Багато в чому така популярність пояснюється хорошою продуманістю покришок та їх орієнтованістю, головним чином, на сегмент недорогих шин.

Зимові шини Кордіант представлені моделями Polar (Polar 2), Polar SL, Business CW, Sno Max. Ці покришки дають водієві упевненість під час керування автомобілем взимку і забезпечують хороше зчеплення на будь-якій зимовій дорозі.

Єдине, чого не вистачає в асортименті – це спеціалізованих покришок для спортивних гоночних автомобілів і екстремальних умов. Однак, Російська компанія позиціонує свою продукцію як шини економ-класу, і в цьому класі спортивних моделей не буває.

91

 

Модель Business CW – зимова шипована гума для легкових і невеликих вантажних автомобілів.

 

В основі протектора моделі лежить спеціальний адаптований рисунок, який відмінно проявляє себе при установці покришки як на звичайні легкові машини, так і на вантажівки, які мають досить велику вагу.

 

92

 

Модель Polar – зимові монтування шипів шини з агресивним направленим малюнком протектора. В центрі розташована оригінальна канавка з формі змійки, яка відмінно утримує машину на будь-якій проблемній поверхні.

Поперечні канавки і зигзагоподібні ламелі гарантують курсову стійкість і відводять шугу, воду і бруд.

На покришку першого покоління встановлюються 128 шпильок протиковзання, утворюючи чотири ряди шипування, що відмінно справляються зі слизькими ділянками дороги.

На покришку другого покоління встановлюються 90 шипів, що утворюють цілих 8 рядів (шина поставляється на експорт і кількість шипів зменшено через нові правил в Європі).

93

 

Першою нешипованою шиною марки із застосуванням передової технології “Smart-Mix” стала модель Polar SL. У цієї моделі зчеплення з льодом і снігом підвищено на 7% в порівнянні з попередніми нешипованими моделями компанії.

Авторитетне автомобільне видання «За Рулем» визнало цю модель однією з кращих по співвідношенню ціни та якості.

В міських умовах Polar SL цілком задовольняють всім вимогам безпеки і ні в чому не поступаються виробам від багатьох популярних брендів, при цьому коштують вони більш ніж удвічі дешевше імпортних аналогів.

94

 

Модель Sno Max з 2009 році тримала пальму першості по продажах серед всіх зимових шин марки, і на сьогоднішній день вона ще досить популярна у автовласників.

У своєму ціновому сегменті шині досі немає рівних – на всіх порівняльних тестах модель демонструвала їздові характеристики схожі з характеристиками шин, що вартують помітно дорожче.

Компанія Кордіант стала однією з перших російських компаній, що почали застосовувати у виробництві гуми оптимізовані суміші, що збільшують зносостійкість, що допомагають витримувати значні перепади температур, сприяючі економії палива.

Трохи про компанію

Кордіант – без перебільшення, найпопулярніший російський шинний бренд. Деякі споживачі, які користуються цією автомобільною гумою, навіть не знають, що це не імпортний продукт, а російський: бренд належить холдингу «Сибур-російські шини».

Головний офіс компанії знаходиться в Москві, а заводи, що входять до її складу, розташовані в Омську, Єкатеринбурзі, Ярославлі, Волзькому і Санкт-Петербурзі. «Сибур» входить у двадцятку найбільших компаній світу.

Найбільшу частку в обсязі виробництва автомобільної гуми Російської федерації компанія займає в сегменті сільськогосподарських шин. Крім основного бренду, компанія випускає шини під торговими марками Tunga і TyRex.

95

 

У виробництві шин використовуються новаторські технології, застосовується комп’ютерне проектування малюнку та конфігурації протекторів, а також гумові суміші європейських рецептур. За більшістю параметрів продукція Російської компанії не поступається шинам популярних європейських виробників.

В арсеналі безумовних переваг шин холдингу є відмінний баланс між функціональними якостями і довговічністю, а також комфортністю їзди і пристосованістю для експлуатації на російських дорогах не найкращої якості.

Постійне вдосконалення продукції та доступна вартість дозволили бренду за вісім років присутності на ринку завоювати популярність у російських автовласників.

Численні тести демонструють той факт, що вироби бренду не лише тримаються на рівні європейських лідерів, але часом і перевершують їх за своїми експлуатаційними якостями в умовах суворого російського клімату.

96

 

В рейтингах Test World, «Авторевю», «За Рулем» гума Російської компанії завжди займає кращі позиції рейтингів у своїй ціновій категорії. Часом цим шинам російського виробництва вдається потіснити бренди преміум-сегмента.

Що стосується цін, то керівництво компанії в цьому плані дотримується досить демократичною політики і орієнтується на власників найпоширеніших в Росії марок машин.

Що стосується зимових шин Кордіант, то головне “неофіційне” гасло виробника – “зимові шини для Російських морозів повинні бути Російського виробництва”. Хто як не російські розробники краще за всіх можуть знати що саме потрібно російському автомобілісту.