Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Зимові шини BFGoodrich Львів

Зимові шини BFGoodrich – найкраща гума за свою вартість

31

 

Шини BFGoodrich мають репутацію дуже добре продуманої та серйозно підготовленої для екстремальних умов автомобільної гуми, яка має великий запас міцності.

Тому зимові моделі відомої американської компанії, що спеціалізується на покришках для складних умов їзди, завжди дуже цікавили покупців з північних країн.

Всі зимові шини BFGoodrich розраховані на експлуатацію в суворих і дуже суворих умовах.

Їх конструкція має радіальний каркас і посилений металокордний брекер, здатний витримувати великі навантаження, а гумова суміш має спеціальні добавки, що забезпечують шинам відмінне зчеплення в будь-які морози.

«Комерційна» модель зимових шин

32

 

Зимова шина Activan Winter розроблялася спеціально для використання на мікроавтобусах і різних видах комерційного транспорту – малих і середніх вантажівках.

Її відмінна особливість – довговічність і забезпечення комфортної їзди, що має дуже серйозне значення для вантажно-пасажирського транспорту.

Модель має симетричний малюнок протектора, відмінно підходить для засніжених доріг і складається з поздовжніх каналів і поперечних прорізів. Пересічні канавки утворюють великі блоки, завдяки яким помітно збільшується прохідність покришки в пухкому снігу.

Гарантія відмінного зчеплення на льоду або обледенілому асфальті – безліч ламелей, що покривають шину по всій робочій площі.

Шини мають здатність швидко очищатися від снігової каші і крижаної крихти, що дозволяє протектору «працювати без збоїв» і забезпечувати шині хороший рівень безпеки руху.

Легкова модель зимових шин

33

 

Зимова модель G-Force Winter підходить практично всім легкових автомобілів. Залежно від типорозміру її можна встановлювати на міські машини економ-, среднего- та бізнес-класу, а так само на невеликі повнопривідні кросовери.

Гума однаково добре себе зарекомендувала на всіх етапах руху: на старті, під час їзди при будь-яких зимових опадах і ожеледі та в момент зупинки.

Малюнок протектора направлений, глибокий, що має досить досконалу систему каналів і поперечних насічок, що допомагає шинам відмінно їздити за любої погоди.

Користувачі відзначають ефективне відведення води, прекрасну керованість на швидкості й при входженні в поворот. Такий ефект забезпечує складна система ламелей, нанесених під чітко прорахованих кутом.

Протектор має досить жорстку структуру і безперервне центральне ребро, яке гарантує хороші курсову стійкість і керованість в складних міських режимах розгін-гальмування.

Ця модель на сьогоднішній день одна з найбільш затребуваних і популярних.

Багатофункціональна всесезонка

34

 

«Мультифункціональні» покришки All Terrain T/A спочатку розроблялися для їзди по пересіченій місцевості на серйозних джипах і повнопривідних «паркетниках».

Модель демонструє виняткові зчіпні властивості при їзді по бруду, піщаних, кам’янистих і змішаних грунтах.

Видатні тягові якості, властиві всім шинам марки, в цій моделі доведені практично до досконалості – на Землі існує не так вже й багато місць, де «взутий» в цю гуму джип не зміг би проїхати.

Захопившись відмінною прохідністю моделі багато автомобілістів починають використовувати її як всесезонну – поряд з брудом шина непогано справляється і з глибоким снігом.

Однак власникам все ж не варто забувати, що посилена для бездоріжжя конструкція і досить жорстка гумова суміш All Terrain T/A мало сприяють експлуатації взимку.

Є велика ймовірність того, що в сильні морози шина може «задубіти» і перестати управлятися на слизьких покриттях (лід і укочений сніг).

Плюси і мінуси очима покупців

Переважна більшість користувачів відзначають наступні переваги зимової гуми Гудрич:

  • м’якість і пружність;
  • досить низька шумність для свого класу;
  • гарне упевнений рух по снігу і сльоті;
  • забезпечення курсової стійкості при будь-якій погоді;
  • навіть при агресивному стилі водіння гума гарантує хорошу керованість і надійність кріплення шипів;
  • довговічність і привабливий зовнішній вигляд.

У числі недоліків шипованих шин в першу чергу згадується мала кількість шипів – деякі водії відзначають той факт, що шини часом зісковзують при русі по гребеню колії.

При швидкій їзді по асфальту під час перетину ділянок, вкритих льодом, задня вісь може злегка підвілювати. Так само не всіх власників влаштовує ефективність гальмування на вкатаному снігу.

Проте в одному всі автомобілісти одностайні – за ті гроші, які просять за покришки в магазинах – вони їдуть відмінно!

Американський виробник

35

 

Висока думка покупців про продукцію відомої заокеанської компанії склалася досить давно. Не останню роль у цьому відіграло те, що підприємство має дуже багату історію, насичену тріумфальними подіями.

Чого вартий хоча б той факт, що компанія імені засновника – Бенджаміна Франкліна Гудріча – це перше американське підприємство, яке розпочало випускати автомобільні покришки.

Гумовотехнічна продукція бренду використовується в багатьох галузях – від простої сільськогосподарської техніки до надскладних військових літаків і космічних кораблів. Велика частина розробок компанії унікальна і запатентована.

На сьогоднішній день асортимент шин широкий і ретельно продуманий – у цього бренда знайдуться відповідні вироби для будь-якого виду автомобільного транспорту, починаючи від спеціально підготовлених всюдиходів для трофі-рейдів і закінчуючи дуже серйозними гоночними автомобілями.