Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Корейські шини. Kumho I’Zen KW22 Львів

Kumho I’Zen KW22 – відмінні недорогі зимові покришки

51

 

Весь Корейський автопром починався близько 40 років тому з японських автомобілів. Корейці купували патенти та виробничі лінії на зняті з виробництва японські моделі.

Аналогічна ситуація сталася і з корейською шинною промисловістю – слідом за автомобілями корейці купували виробничі лінії на зняті з виробництва покришки.

Сьогодні ситуація сильно змінилася. Корейці пройшли великий шлях від простого копіювання чужих покришок до власних дослідницьких баз і випробувальних полігонів, на яких розробляються власні корейські шини.

Що представляють собою шини з Кореї

52

 

Одною з моделей, яка наочно демонструє чого зуміли добитися корейці, стала шина Kumho I’Zen KW22.

Ця зимова шина відрізняється відмінними їздовими характеристиками, підвищеною зносостійкістю і розходиться в Україні великими тиражами.

Корейські інженери, до тих пір, поки не почнуть випускати кращі в світі шини, не припинять співпрацю з японцями. Так і модель KW22 була розроблена в тісному контакті з фахівцями з Brigestone.

Саме тому корейська модель має так схожу на шини японської компанії тришарову структуру.

Верхній шар шини має безліч спеціальних добавок, що поліпшують стійкість до зношування. За дуже схожою на японські шини конструкції, в основі шару лежить діоксид кремнію (так звана Силіка), що надає верхньому шару необхідну міцність і еластичність.

Середній шар виконується з м’якої гуми, має пористу структуру, і дуже схожий на гумову суміш, з якої виробляється нешипована зимова гума-липучка.

Завдяки цьому шару шина володіє достатньою пружністю, яка робить рух досить комфортним, а також надає шині відмінну стійкість в поворотах.

Спеціальні полімерні добавки збільшують міцність шару на розрив, що зменшує ймовірність вильоту шипів, закріплених в цьому шарі.

53Третій шар шини, виконаний самим м’яким, служить своєрідним “амортизатором” для шипів і знижує рівень шуму, що видається ними при русі.

Завдяки цьому шару шипи мають можливість “ховатися” всередину шини, коли автомобіль їде по твердій поверхні.

Протектор Kumho I’Zen KW22 в чомусь перегукується з рисунками протекторів деяких зимових шин Brigestone, що забезпечило корейським шинам дуже хороші показники прохідності в пухкому снігу і на зледенілих покриттях.

Завдяки застосуванню японських технологій корейські шини мають відмінну стійкість і керованість, що є досить важливим критерієм вибору покришок для багатьох покупців.

У порівнянні з іншими

За відгуками багатьох покупців шини відомого корейського концерну вийшли дуже непоганими.

Зрозуміло, японці не розкрили всіх своїх секретів і не дозволили корейцям хоч в чомусь обійти шини власної розробки.

Однак навіть того, чому встигли поділитися японці, корейським інженерам вистачило, щоб обійти багатьох конкурентів і запропонувати покупцям дуже гідні шини.

До слова, автомобільна преса в обох країнах проводила порівняльні тести цієї корейської моделі з іншими пропозиціями з того ж цінового діапазону.

І корейська модель Kumho I’Zen KW22 показала кращий результат, ніж шини Dunlop Ice 01 і Yokohama F700, що давно зарекомендували себе.