Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Літні шини Тойо Львів

Літні шини Тойо – “чистокровні” японські шини

136

Toyo Tire & Rubber Co., Ltd – японська компанія, що випускає шини вже з 1945 року і стала відомою в нашій країні завдяки своїм спортивним моделям.

І зимові та літні шини Тойо вже стали досить популярні серед автомобілістів завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам з відносно невисокими цінами.

Невідомість компанії пояснюється політикою, яку проводило її керівництво – продукція компанії почала масово експортуватися в країни Європи тільки в 2004 році, після Відкриття заводу в Джорджії (США), а до цього була орієнтована на ринки Японії та Китаю.

Характеристики справжніх японських шин

137

 

Асортимент літніх шин Тойо досить широкий. Він включає декілька лінійок моделей від спортивних низькопрофільних шин для спортивних автомобілів до великих покришок для мікроавтобусів та позашляховиків.

Вся готова продукція японської компанії неодмінно проходить електронний контроль якості.

В останні роки підприємство веде інтенсивні роботи в напрямку створення моделей шин з високими показниками екологічності та економії пального.

Великою популярністю користується модель “350”, яка випускається з застосуванням найбільш сучасних запатентованих технологій компанії.

 

138Шини сертифіковані як покришки зі зниженим рівнем шуму, а також мають відмінне зчеплення з дорогою при будь-якій погоді.

Висока міцність, закладена в конструкції шин, забезпечує високий рівень безпеки руху.

Модель створювалася в Японії як спеціальний експортний варіант для європейських автомобілів середнього та малого класу.

Фактично модель “350” стала наступною модифікацією вже відомої вітчизняному споживачеві моделі “330”. Основною відмінністю став оновлений, більш чітко окреслений рисунок протектора, що має трохи інші їздові характеристики.

А що кажуть автомобілісти?

За відгуками переважної більшості власників літніх шин Тойо, можна сформулювати три основні гідності покришок:

  • дуже мала ймовірність аквапланування;
  • тривалий термін експлуатації;
  • запам’ятовується продуманий і функціональний рисунок шини.

139Практично всі покупці відзначають, що при установці покришок японського виробника стає помітна велика різниця в їздових характеристиках.

Шум під час їзди різко знижується, поліпшується керованість автомобіля на мокрому асфальті та курсова стійкість автомобіля.

Що ж стосується слабких сторін шин японської марки, то більшість покупців відзначають повну непристосованість покришок для їзди по грунтовці. Мешканцям сільській місцевості, а також тим, хто часто виїжджає за місто, краще зробити вибір на користь інших покришок.

Однак чи варто цю особливість відносити до недоліків покришок, призначених для експлуатації на асфальті, де вони демонструють найвидатніші їздові характеристики – питання риторичне.