Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Літні шини

Bridgestone Turanza ER300 – наймасовіший преміум.

60

 

Модель Bridgestone Turanza ER300 – одна з кращих літніх шин преміум-класу, яку вважають за краще встановлювати на свої автомобілі прямо на конвеєрі багато автовиробників.

Завдяки цьому факту шина випускалася дуже великими тиражами.

Модель з’явилася на світ в 2007 році замість дуже популярною, але застарілої моделі ER30, і в свою чергу знайшла популярність серед покупців завдяки успіху своєї попередниці.

Рецепт успіху

61

 

Всі шини японського концерну мають у своєму складі велику кількість кремнію, проте літні шини Bridgestone Turanza ER300 мають особливо підвищений його вміст.

Кремній допомагає верхньому шару шини залишатися м’яким, але при цьому бути стійким до зносу – одна з головних переваг всіх літніх шин японського концерну.

До складу гумової суміші також входять ще кілька спеціальних полімерів, що допомагають шині залишатися твердою на розпеченому літньому асфальті і водночас не бути надмірно твердої при русі в період осінніх дощів.

Рисунок протектора моделі має чотири великі поздовжніх канавки, що допомагають максимально швидко відводити воду з-під площі контакту з дорогою.

Завдяки цим канавкам шина має чудову керованість на мокрій дорозі і відмінно чинить опір акваплануванню.

62

 

В порівнянні з попередньою моделлю конструкція покришки має кілька додаткових шарів, що підвищують жорсткість боковин шини і роблять її більш пружною.

Завдяки цим додатковим шарам шина має ще кращу стійкість і керованість, ніж у попередньої моделі.

У боковину шини в місці кріплення покришки на диск японськими інженерами було додано спеціальне щільне кільце, що допомагає передавати зусилля від покришки на рульове управління і назад.

Завдяки цьому кільце керування автомобілем стало більш інформативним.

Ціни на модель

Модель Bridgestone Turanza ER300 має практично таку ж вартість, як і попередня модель.

Багато в чому саме ціна визначила таку ж високу популярність нової моделі, як і у попередніх покришок серії.