Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Набір шин

Як відремонтувати прокол колеса спеціальним набором для шин

68

 

У житті автомобіліста іноді трапляються такі ситуації, коли йому вдається протикнути шину в такому місці, де на багато кілометрів навколо немає жодної шиномонтажной майстерні. І добре якщо це сталося тільки з одним колесом – можна поставити запаску.

Але якщо автовласникові сильно не пощастило, і він пробив відразу два колеса – то ситуація стає майже безвихідною. Запасне колесо всього одне, на спущеному колесі далеко не проїдеш – після такої поїздки доведеться робити заміну обох шин відразу.

І залишається у нашого автомобіліста всього два варіанти дій – викликати підмогу і чекати, поки приїдуть знайомі і відвезуть ваше пробите колесо в шиномонтаж.

Або другий варіант – спробувати самостійно залатати пробите колесо за допомогою ремонтного набору для шин.

69

Ремонтувати самостійно шину – це не так страшно, як може здатися на перший погляд. У багатьох випадках немає необхідності навіть знімати колесо з автомобіля.

Найчастіше через прокол в шині утворюється круглий отвір з рівними краями. Самостійно залатати такий отвір за допомогою ремонтного набору для шин не складе труднощів навіть недосвідченій людині.

В крайньому випадку – навіть якщо у водія не вийде закрити прокол повністю – йому цілком під силу зробити отвір в шині набагато менше.

Колесо буде здатне тримати тиск якийсь час – цього цілком може вистачити, щоб доїхати до шиномонтажной майстерні.

Як правильно користуватися ремонтним набором? У першу чергу потрібно знайти і розглянути отвір у покришці. За допомогою цього набору вийде закрити тільки круглі отвори з рівними краями – такі зустрічаються найчастіше.

Якщо прокол у Вашому колесі має якраз таку форму – сміливо видаляйте предмет, що проколов колесо, і зачищайте місце проколу круглим напилком, що входить в набір для ремонту.

Перед і після зачистки місця проколу на отвір необхідно нанести спеціальний клей-активатор, що входить в набір. Цей клей допоможе спеціальному жгуту – “латочці” приклеїтися до краів отвору.

70Після зачистки отвору – візьміть жгут – “латочку” спеціальним інструментом – шилом з прорізом – і вставте його в отвір. Жгут повинен входити в отвір дуже щільно, якщо отвір великий – складіть жгут в декілька разів.

Після ремонту необхідно трохи зачекати, після чого відремонтовану шину можна експлуатувати. Накачайте колесо до потрібного тиску і рухайтеся в дорогу.

До тих пір, поки будете поблизу шиномонтажних майстерень – періодично перевіряйте відремонтоване колесо, воно може втратити тиск.

Кожному автомобілісту, люблячому подорожувати на машині, необхідно мати такий ремонтний набір для шин “на всяк випадок”. Навіть якщо йому не вдасться якісно відремонтувати колесо самостійно – він матиме можливість дістатися до шиномонтажной майстерні своїм ходом, а не на евакуаторі.