Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Німецькі шини

Німецькі шини – одні з найпопулярніших в світі

71

 

За статистикою німецькі шини – найчастіше виявляються на автомобілях переможців всіх престижних автоперегонів по всьому світу. Також покришки німецьких брендів є світовими лідерами за популярністю серед власників легкових автомобілів.

Укоріненим стереотипом “німецьке – значить якісне” вже дуже давно керуються багато покупців, як автомобілів, так і автомобільних шин. Хоча необхідно віддати належне і німецьким розробникам – в більшості випадків вони випускають автомобільні шини з німецькою педантичністю, які виявляються якісними і найкраще пристосованими для життя.

Багато в чому завдяки цьому факту більша частина автовиробників укомплектовує свої автомобілі ще на конвеєрі саме покришками німецьких брендів.

Найвідомішими німецькими шинами, є покришки компаній Continental AG, Fulda і Falken.

72

 

Компанія Continental є найвідомішою компанією має історію довжиною в 140 років, накопичивши за цей час перебування на світовому ринку унікальний досвід випуску суперякісних шин різних категорій.

У Німеччині колеса від самого відомого концерну стоять на кожній другій машині, в інших європейських країнах – на кожній четвертій.

Шлях до успіху фірма почала з велосипедних покришок, які було практично неможливо проколоти без значного зусилля. Цю якість успадкували і всі автомобільні шини концерну, зайнявши одну з перших рядків у списку найбажаніших придбань водіїв.

На даний момент фірма є концерном, об’єднуючим кілька популярних марок покришок: General Tire, Semperit, Barum, Viking і Mabor. Придбавши комплект коліс будь-якої з цих компаній, можна бути впевненим у правильності вибору і гідній якості.

73

 

Компанія Fulda міцно влаштувалася на ринку шинної індустрії вже в перші роки свого існування на зорі 20 століття.

Активно виробляючи покришки для військового транспорту в 40-і роки, марка Fulda завоювала величезну популярність і на ділі довела якість своєї продукції.

Сьогодні вона входить в гігантський концерн Goodyear, щорічно випускаючи більш 8500000 комплектів шин і по праву займаючи десяту частку світового ринку автомобільних покришок завдяки розумній ціновій політиці та постійно покращуючи якість виробів.

74

 

До 1985 року майже ніхто не чув про таку німецької компанії, як Falken, так як її заснувала нікому на той час невідома японська корпорація Ohtsu Tire and Rubber.

Але завдяки німецькій пунктуальності і японському працьовитості шинам Falken, що в перекладі означає “сокіл”, вдалося відвоювати у колосів шиновиробництва свою нішу на ринку і стати синонімом поєднання чудових експлуатаційних якостей з приємною ціною.

Сьогодні Falken входить до групи виробників Sumitomo Rubber Industries поряд з найвідомішими концернами Dunlop і Goodyear. Особливо популярними товарами цієї компанії є літні низькопрофільні шини, незамінні в автоспорті.

75

 

Falken фінансує однойменну команду гонщиків, яка є багаторазовим призером престижних міжнародних турнірів.

Цікаві технологічні прийоми цієї компанії переймають і інші виробники автомобільних шин, підпорядковуючи кращі якості спортивних покришок умовам реальних доріг і спокійного стилю водіння.

Більшість шин Falken випускається для змагань: ралі, їзді на виживання, кільцевих гонок та інших видів автоспорту що підтверджує якість продукції та її надійність навіть при експлуатації шин в самих екстремальних умовах.

Економічність відносно палива, продуманий дизайн і неперевершений комфорт під час руху поєднуються у всіх моделях цих німецьких покришок.