Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Порівняння шин. Зимові шини 2013-2014. Найцікавіші пропозиції сезону.

91

 

Практично всі новинки шипованих зимових шин сезону 2013-2014 року розроблялися з урахуванням нових правил експлуатації зимової гуми в Єврозоні.

За цими правилами шипована шина не може мати більше 50 шипів на метр своєї окружності – параметр, зменшуючий вплив шипів на дорожнє покриття, але сильно обмежує зчеплення шини на льоду.

Майже всі нові шиповані моделі покришок мають масу інновацій, покликаних поліпшити зчеплення на льоду при зменшенні кількості шипів.

Новинки 2013-2014

92

 

Традиційним лідером з продажу зимових покришок в Україні є компанія Nokian Tyres. До нового сезону вона пропонує нову модель Hakkapeliitta 8 найбільш продаваної лінійки зимових шин, а також дуже цікаву липучку Hakkapeliitta R2.

Шипована новинка сезону Nokian Hakkapeliitta 8 об’єднує симетричний направлений рисунок протектора і передову концепцію установки шипів Nokian Eco Stud 8, що поліпшують зчеплення на зимовій дорозі на 8% в порівнянні з попередньою моделлю.

 

93

 

Основною родзинкою липучки Nokian Hakkapeliitta R2 є включення до складу гуми мільйона мікрочастинок з особливого матеріалу, що дозволяють помітно збільшити зчеплення на слизькій дорозі.

Це стало можливим завдяки запатентованої нещодавно компанією Nokian технології Cyro Crystal Concept.

Японська компанія Bridgestone підготувала до нового сезону оновлену липучку Blizzak VRX і шиповану Blizzak Spike-01.

94

 

Обидві моделі виробляються з використанням нового складу гумової суміші, розробленим спеціально для зимових шин 2013-2014 року,що отримав назву Multicell Comp’d GZ.

Використання цього складу гарантує поліпшені їздові характеристики покришок при невеликих мінусових температурах, коли на дорозі часто утворюється водяна плівка.

 

95

 

Компанія Toyo пропонує до нового зимового сезону шиповану модель Toyo OBSERVE G3-ICE (OBG3S). Головним нововведенням моделі є м’яка гумова суміш, з якої виготовлений протектор, що включає в себе частинки шкаралупи натурального волоського горіха.

Тверда шкаралупа і нова форма шипа допомагають шині “чіплятися” за лід, компенсують зменшену кількість шипів на метр окружності, і забезпечують відмінне зчеплення на слизькій поверхні.

 

96

 

Шведська компанія Gislaved представила нову шиповану модель Gislaved Nord Frost 100. Вона має вдосконалений новий протектор із збільшеним числом ламелей.

Особлива стріловидність блоків протектора дозволяє рухатися автомашині взимку в найсуворіших умовах. Новий вид шипа, ламелі у формі хвилі – все це гарантує відмінне зчеплення на льоду і на снігу.

97

 

Французська компанія Michelin представила нову модель зимової шипованої гуми, спеціально розроблену для умов України, Росії та Скандинавських країн – MICHELIN X-IСЕ North 3. Дана модель включає в себе кілька технологічних новинок:

– Термоактивний внутрішній шар – в залежності від температури змінює свою жорсткість, коли тепло, стає м’яким.

Шип, утоплюючись в протектор, з дорогою не взаємодіє. При низькій температурі внутрішній шар твердне. Завдяки цьому шип виступає з протектора і активно взаємодіє з дорожнім покриттям. Ця система ще називається «розумний шип» (Smart Stud System).

– Технологія Ice Poweder Remower – спеціальна система видалення крижаної крихти навколо шипів.

– Новий дизайн плечової зони Step In / Step Out (крок вперед / крок назад), підвищилася прохідність по снігу.

– Боковина покришки посилена за технологією IronFlex (використані в каркасі нитки підвищеної міцності).

– Встановлюються нові конічні шипи з більш широкою основою.

– Вдосконалений склад гуми FLEX-ICE, що забезпечує більший пробіг, високий показник зчеплення на льоду, покращений рівень зчеплення на мокрих і сухих дорогах.

98

 

Ще одна компанія, що заслуговує уваги, –Maxxis – представила свої нові зимові шини – липучка Arctictrekker NP3 і шипована Arctictrekker NS3.

Використання оптимізованого складу гуми і застосування технології Maxxis VIP дозволило поліпшити гальмівні характеристики і зчеплення на засніжених і зледенілих покритті доріг.