Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Рекорди швидкості “цивільних” суперкарів знову будуть належати Pirelli

07

 

Женевський автосалон, який пройшов в березні 2013 року, знову був насичений супер-швидкими новинками від всіх найвідоміших виробників – Lamborghini представила родстер Aventador, Ferrari вже давно інтригує неповними відомостями про модель LaFerrari, Maserati представила нову Quattroporte, а так само головна обговорювана новинка останніх декількох років – McLaren P1.

У свою чергу італійська компанія Pirelli розробила для кожної новинки свою власну модель покришок, здатну витримувати величезні навантаження від скажених швидкостей.

Більше того – Pirelli має домовленості з виробниками елітних суперкарів про встановлення своїх шин ще на конвеєрі.

08

 

Нові моделі шин Pirelli – це оновлені покришки надшвидкісний серії PZero, повністю перероблені з урахуванням зростаючих вимог автовиробників до швидкості та надійності.

Для нових покришок італійці розробили абсолютно нову гумову суміш, насичену полімерними добавками, що збільшують зчеплення з дорогою та знижують вплив нагріву шини від руху на високій швидкості на її характеристики.

Всі швидкісні шини Pirelli, випущені з застосуванням цієї суміші матимуть спеціальне маркування “MC1”.

Кожна модель покришок серії PZero, випущена для конкретного суперкара, має власний протектор і конструкцію каркаса, що задовольняють необхідним характеристикам конкретної моделі автомобіля.

09

 

Так для нової моделі LaFerrari улюбленої всіма італійцями марки Ferrari, Pirelli підготувала модель Pirelli PZero Corsa Asimmetrico, що має різні розміри для передніх і задніх коліс.

Для нових моделей Lamborghini і Maserati італійський концерн так само підготував свої “персональні” моделі покришок PZero, що мають спеціальні маркування на боковинах CCM і MGT відповідно.

Що стосується самого обговорюваного англійської суперкара McLaren P1, то для нього італійці підготували особливу серію покришок PZero Corsa, з розробленим спеціально для нього асиметричним рисунком протектора.

Для розробки кожної з цих покришок концерну Pirelli довелося затратити чималу кількість ресурсів і коштів. Однак керівництво компанії вірить, що не дивлячись на кризу, попит на супер-швидки автомобілі падати не буде, і всі витрати, вкладені в розробку нових шин з лишком окупляться.