Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Українські водії не збираються перевзувати літню гуму

15Згідно з опитуваннями, проведеними “Українським автомобільним союзом” (UMCA) майже третина опитаних водіїв в Україні не збираються перевзувати свої зимові шини на літні, а планують їздити на зимових шинах цілий рік.

Незважаючи на озвучені думки численних експертів і журналістів щодо небезпеки використання зимових шин влітку, велика кількість водіїв не вважають що їзда на зимових шинах, що випускаються з м’якої гуми, влітку може бути небезпечна.

Хоча основною причиною небажання міняти покришки більша частина водіїв називає економію коштів.

Дві пари взуття для автомобіля – дороге задоволення. Помітно дешевше для бюджету середнього українського водія використовувати одну універсальну.

І ніякі аргументи тих же експертів про недоцільність економії на літніх шинах внаслідок підвищеного зносу зимових не приймаються автомобільним співтовариством.

Що ж, зрозуміти таких водіїв можна, не у кожного є можливість виділити для свого автомобіля “зайвих” 3-6 тисяч гривень на другий комплект покришок.

Однак, про правила експлуатації шин все таки теж забувати не варто.

І всім, хто планує їздити на своєму автомобілі цілий рік, але не замислюється про покупку другого комплекту гуми для свого автомобіля, можна порадити тільки одне – постарайтеся купити обидва комплекти шин разом з автомобілем.

Така можливість є майже завжди. Якщо це нова машина – менеджери в салонах нерідко дають у подарунок другий комплект шин, якщо це б.у. автомобіль – можна спробувати домовитися з продавцем.