Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Фінскі шини

Автомобільні покришки з Фінляндії.

07Фінські шини славляться на весь світ продуманістю і високою якістю виконання.

За популярністю серед покупців серед шин з Фінляндії пальму першості беззастережно тримають зимові моделі, що цілком закономірно – Фіни північний народ, кому як не їм знати всі тонкощі їзди на автомобілі взимку.

Головним фінським виробником є ​​відома на весь світ компанія Nokian, що випускає одні з кращих у світі зимових покришок і продає їх величезними тиражами.

Перша зимова шина в світі – Hakkapeliitta – була випущена компанією ще в 1936 році, і майже відразу отримала назву “Переможниця снігових доріг”, яке згодом дали всій лінійці покришок для холодної пори року.

Перша по-справжньому велика перемога, яка принесла марці загальносвітову славу, прийшла до неї в 1950-х роках на ралі в Монте-Карло, коли зимові шини фінського концерну допомогли фінської команді впоратися зі сніговими і крижаними трасами раніше конкурентів.

За наступні роки популярність зимових покришок від найбільшого фінського виробника шин стрімко зростала і продовжує рости дотепер.

11

 

Зупиняючись на існуючих сьогодні лінійках фінських шин для холодної пори року, варто затриматися на моделі WR G2 – популярному комплекті зимових покришок з асиметричним рисунком протектора, ламелі якого продумані під м’який клімат європейської зими.

Основну увагу інженери-розробники зробили на безпеку їзди в теплу сльотаву погоду.

 

08

 

Машина, “взута” в WR G2 також добре керована і маневрена і на мокрих трасах в міжсезоння, коли виникає найбільший ризик аквапланування.

WR G2 SUV – модель зимових шин для позашляховиків, що допомагає важким повнопривідним машинам утримувати курсову стійкість і на міських дорогах, і на швидкісних трасах.

Інша відома модель фінського концерну – W – являє собою комплект спрямованих фрикційних зимових шин зі специфічним рисунком протектора, що дає чудову тягу і надійне зчеплення з дорожнім покриттям.

09

 

W” показує вищий пілотаж на підталому снігу, ожеледиці та сльоті, а так само не дає виникнути ефекту аквапланування під час зливи і дощу зі снігом.

Спеціальна гумова суміш, використовувана при створенні покришок “W”, дозволяє спокійно керувати машиною на льоду і по сніжній крихті.

Блоки протектора, що самозачепляються один за одного, разом зі спеціальними ламелями роблять протектор жорстким при їзді на високій швидкості і дозволяють надійно управляти автомобілем навіть в найскладніших умовах.

Загалом, історія існування бренду Nokian дозволяє цій компанії випускати найзатребуваніші зимові шини в світі і продавати їх у величезних кількостях незважаючи на трохи завищену ціну.

Істинне європейська якість цих покришок змушує водіїв забути про те, скільки коштують ці шини, і насолоджуватися безпечною і комфортною експлуатацією шин.

10Дещо відстає за популярністю від самого популярного бренду серед фінських шин – виробник CR-RENKAAT OY – сімейна фірма, що відкрилася в 1994 році на околиці міста Hamina.

У 2005 році завдяки випуску своїх всесезонних покришок компанія заслужила почесне звання “Підприємство року”.

Відмінна якість продукції, висока плавність ходу, яку забезпечували всесезонні шини марки CR-RENKAAT OY дозволили компанії завоювати цей титул в складній боротьбі з іншими виробниками.

Незважаючи на малу величину підприємства, за статистикою кожен третій продавець шин на території Фінляндії пропонує клієнтам покришки цієї невеликої сімейної марки. У постійному асортименті компанії числяться 85 типорозмірів шин, менший з яких 145 R 12, а найбільший – 235/35 R 19.

Ще один момент, який виділяє компанію на тлі інших – у скандинавських країнах тільки цей виробник випускає шини для легкових машин розміром в 19 “. Всі інші компанії роблять такі покришки тільки на експорт.

Сімейне підприємство не відстає від світових тенденцій і в 2002 році першим серед офіційно зареєстрованих виробників фінських шин стало випускати екологічні покришки Green Diamond.

До складу гумової суміші моделі були включені дрібні гранули з оксиду алюмінію і меленого кремнію, що додають протектору фактично алмазну міцність і підсилюють зчеплення на зледенілих, вологих та особливо слизьких ділянках дороги.

Таке рішення дозволило добитися видатних показників по зменшенню опору коченню та економії палива, а також зробило покришки дуже стійкими до зносу – що так само сильно збільшило термін їх експлуатації і зменшило витрати на заміну шин автовласником.