Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Виробники автомобільних покришок.

12

 

На сьогоднішній день компаній-виробників автомобільних покришок можна нарахувати кілька тисяч.

Без базових уявлень про те, які фірми шин можна розглядати в якості покупки, а які краще обійти стороною – звичайному покупцеві не розібратися.

Крім вже давно відомих і добре зарекомендувавших себе шинних концернів з відомими кожному школяреві назвами, існує цілий клас компаній поменше, що випускають дуже непогані покришки, а так само безліч зовсім невеликих фірм, якість продукції яких не завжди відповідає світовим стандартам.

Найвпізнаваніші імена шинних концернів родом головним чином з Америки, Європи та Японії. Вони починали свою діяльність близько 100 років тому – в той же час, коли зароджувалися відомі автомобільні марки.

13

 

Компаніі поменше – розкидані по всьому світу, їх історія починається приблизно з середини 20-го століття. За 50-60 років своєї роботи такі компанії встигли напрацювати певний досвід у розробці автомобільних покришок, але так і не встигли зробити собі гучне ім’я.

Велике безліч невеликих і нікому не відомих фірм шин з’явилися близько 20-30 років тому, коли вибухнув економічний бум в Азіатському регіоні.

Тому левова частка дрібних компаній мають незрозумілі для вуха європейської людини назви і знаходяться в Азії.

Бренди автомобільних покришок

Найбільших шинних концернів з Європи та Америки, що мають 100-річну історію і впізнавані на всіх континентах бренди – не так вже й багато, їх можна перерахувати по пальцях:

(Європа)

Dunlop

Continental

Michelin

Nokian

Pirelli

(Америка)

GoodYear

Cooper

(Японія)

Brigestone

Yokohama

Toyo

Компаній поменше, що мають не таку велику історію, але досить впізнавані бренди так само не так багато:

(Корея)

Hankook

Kumho

Nexen

(Швеція)

Gislaved

(Росія)

Cordiant

Amtel

Крім цих відомих і вже досить давно зарекомендувавших себе виробників на ринку існує безліч нікому не відомих виробників із інших країн.

Найчастіше їх назви є погано вимовними для європейської людини, а якість їхньої продукції залишає бажати кращого.

14

 

Більшу частину з цих невідомих фірм шин складають китайські виробники.

Разом з розвитком автомобільної промисловості в Китаї бурхливо розвиваються і виробники шин.

Однак, за аналогією з китайським автопромом, нерідко китайські виробники покришок займаються копіюванням моделей шин відомих компаній.

Однак таке копіювання не завжди приводить до очікуваних результатів – покришки-копії мають зовсім інші їздові характеристики, ніж оригінальні моделі, тому, не дивлячись на низьку ціну, їх продаж залишається на низькому рівні.

Які покришки купувати?

Дивлячись на таке розмаїття марок і моделей покришок, у покупця не рідко виникає питання – а яку гуму купувати?

15

 

Якщо покупцеві важлива безпека руху – то в першу чергу варто придивитися до моделей відомих і шанованих фірм.

Немає жодних сумнівів, що в продукцію таких компаній закладені багаторічний досвід розробки, висока якість виробництва і глибока продуманість кожної моделі.

Однак і вартість шин від відомих виробників буде помітно вище, ніж пропозиції інших компаній.

Але якщо вже так сталося, що на шини від відомих фірм у покупця не вистачає грошей – то він може звернути увагу на покришки від виробників попростіше. Якщо ж грошей зовсім обмаль – доведеться вивчати пропозиції “безіменних” виробників.

16

 

Але при цьому покупцеві варто мати на увазі, що під виглядом нової моделі невідомого бренду йому будуть пропонувати модель, в яку закладені технічні рішення, придумані інженерами однієї з найвідоміших компаній ще кілька років тому.

Такі покришки можуть виявитися прийнятної якості, але їх рівень технічної досконалості відповідатиме попередній моделі від відомого бренду – “спізнюватися” років на 10.

Необхідно відзначити, що чималу частину автомобілістів цілком влаштовує такий стан речей.

Найчастіше вони не готові переплачувати за “відомий бренд” і найсучасніші технічні рішення, закладені в імениті покришки, і з задоволенням готові проголосувати грошима за нові покришки від нікому не відомих фірм, що випускають шини.