Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Краща авторезина.

Які шини будуть кращими для автовласника?

25Автомобільних покришок продається так багато, що покупці нерідко задаються питанням – як вибрати серед них кращу автогуму.

Насправді все не так складно – потрібно лише зрозуміти самому водієві яка саме гума буде для нього найкращою.

Якщо автовласник їздить на недорогий міський малолітражці – то йому більше підійдуть шини, що допомагають економити паливо, оскільки відточеною керованості від такої машини все одно чекати не доводиться.

Якщо ж автовласник воліє швидку їзду на потужному автомобілі – то йому більше підійдуть спортивні або спортивно-комфортні шини, здатні передавати задоволення від водіння.

26

 

Кращу автогуму для конкретного автовласника можна знайти практично у кожного відомого виробника покришок.

Так, наприклад, шини, що допомагають економити паливо можна знайти в лінійці практично будь-якої компанії-виробника, потрібно лише задати цей параметр як пріоритетний при пошуку шин.

Наприклад у компанії Bridgestone це модель B700AQ, у концерну Continental це модель ContiEcoContact 3, у компанії Goodyear це модель Duragrip і т.д. Якщо ж у автовласника швидкий спортивний автомобіль, то йому більше підійдуть шини, що дозволяють розкрити потенціал його машини – забезпечують відмінну стійкість і керованість.

Такі як Potenza RE002 Adrenalin від Brigestone, модель Pilot Primacy від Michelin, модель Excellence від Goodyear або модель Hakka Black від Nokian.

27

 

Якщо ж власнику доводиться часто їздити по місту і він не готовий миритися з постійною тряскою через високу жорсткість спортивних шин – то він може вибрати компромісні шини, більше пристосовані для їзди по місту, але дозволяють іноді поїздити швидко.

Такі шини продають практично всі автомобільні виробники і знайти їх досить просто – в їх назві обов’язково буде присутній приставка “sport”, “drive” або щось схоже.

Наприклад такі шини випускає японські Brigestone (моделі серії MY sport) і Yokohama (моделі серії C.Drive, A.Drive, Advan Sport) і англійська Dunlop (моделі серії SP Sport).

28

 

Якщо ж автовласникові важливий комфорт при русі, то для нього буде краще вибрати м’яку гуму, що дозволяє їхати не помічаючи дрібних нерівностей дороги і не стомлюючи сідоків усередині машини зайвої тряскою.

Такими шинами будуть моделі Energy і Primacy від Michelin, моделі P6 і P7 від італійського концерну Pirelli, а також модель Ventus Prime від корейської компанії Hankook.

Щоб вибрати кращу автогуму, автовласникові потрібно в першу чергу визначити категорію шин, яка більше підходить для їзди на його автомобілі, а потім вибрати модель з цієї категорії, що набрала найбільше очок у порівняльному тесті будь-якого серйозного автомобільного видання.