Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Марки та виробники автошин.

Марки та виробники автошин. Що ми купуємо.

21

 

Всіляких автомобільних покришок сьогодні продається дуже багато, і звичайний покупець легко може заплутатися в марках і виробниках шин для автомобілів.

Однак всі автошини, що продаються на ринку, можна розділити на кілька груп – по країні-виробнику, а також за популярністю бренду.

До першої групи належать країни, яким належать найстаріші і відомі бренди автошин, що беруть свій початок ще з часів зародження автомобілебудування.

Такі бренди мають колосальний досвід випуску автомобільних покришок, їх продукція найчастіше відрізняється дуже високою якістю і коштує досить дорого.

Це такі країни як США, Франція, Німеччина, Фінляндія, Італія та Японія.

22До другої групи можна віднести країни, які почали випускати покришки відносно недавно, проте вже встигли набрати достатню кількість досвіду, щоб випускати гідні покришки, здатні на рівних конкурувати з шинами з першої групи. Це – в першу чергу шини з Кореї.

Так само до другої групи можна віднести виробників шин, що є “дочірнім” брендом якогось відомого шинного концерну.

Найчастіше це з успіхом продаються застарілі моделі “головного концерну”, ціна на які помітно нижче, ніж на шини “головної” компанії.

До третьої групи, що випускає найменш популярні покришки, що стоять недорого, але й не рідко мають проблеми з якістю відносяться безліч фірм-виробників з Китаю та інших азіатських країн.

Популярні марки автомобільних шин

Найстарішими виробниками шин, що є одними з найпопулярніших в світі і мають найдорожчі бренди і найбільший досвід виробництва покришок є такі відомі марки як:

Michelin (Франція)

Continental (Німеччина)

Goodyear (США)

Pirelli (Італія)

Nokian (Фінляндія)

Brigestone (Японія)

Yokohama (Японія)

Не такими старими, але вже досить відомими брендами є такі марки як:

Hankook (Корея)

Kumho (Корея)

Шини під брендами з цього списку (за винятком Кореї), зазвичай продаються трохи дорожче, ніж шини багатьох інших виробників.

Всі ці компанії-виробники дуже дорожать своїм відомим ім’ям і репутацією, тому вибираючи автошини однієї з цих марок покупець свідомо отримує якісні покришки з хорошими їздовими характеристиками.

 Дочірні бренди відомих компаній

23Дещо відособлено виглядають марки виробників покришок, які є дочірніми брендами відомих шинних компаній.

Покришки таких марок користуються досить великим попитом, так як найчастіше під маловідомим брендом продаються морально застарілі або трохи змінені моделі покришок відомої “головної” компанії, що коштують помітно дешевше.

У будь-якому випадку моделі покришок, що випускаються “дочірніми” компаніями відомих виробників шин, цілком заслуговують на увагу з боку покупців, так як їх розробкою займаються практично ті ж фахівці, що і в “головних” компаніях.

Дочірніми марками шин є наступні більш-менш відомі виробники:

Gislaved (Continental)

Firestone (Brigestone)

Nordman (Nokian)

BFGoodrich (Michelin)

Dunlop (Brigestone, Goodyear)

Fulda (Goodyear)

General Tire (Continental)

Kleber (Michelin)

Всі інші марки шин

24Що стосується безлічі практично не відомих на українському ринку марок, то більша частина з них з’явилася в Китаї та сусідніх з ним азіатських країнах зовсім недавно, всього років 10-20 тому.

Досвіду виробництва шин у таких компаній ще зовсім не багато, тому якість і їздові характеристики моделей шин, що випускаються цими марками часто залишають бажати кращого.

Крім того – любов до копіювання китайцями чужих товарів відома на весь світ, і багато шин, випущених китайськими виробниками, представляють із себе лише копію шини іншого виробника, причому нерідко досить погану.

Серед китайських марок шин можна виділити тільки три більш-менш відомі марки – Firenza, Infinity і Goodride – які випускають продукцію прийнятної якості, але навіть вони досить далекі від продукції відомих виробників.