Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Шини Бріджстоун і ціни Львів

Шини Бріджстоун і ціни на них. Чи відповідає ціна якості шин Бріджстоун

Бріджстоун – один зі світових лідерів у виробництві шин для автомобілів. Випускає шини всіх типів, які підходять практично для всіх автомобілів, а так само гуму для мотоциклів, вантажівок і автобусів, будівельної та спеціальної техніки і навіть літаків.

41Обсяги виробництва шин Бріджстоун постійно нарощуються.

Велику популярність компанія Бріджстоун набула завдяки гонок Формула-1.

Шини компанії з’явилися вперше в Формулі в 1996 році на автомобілі «стайні» Arrows, і вже через 2 роки Міка Хаккінен виграв першу гонку на них.

На сьогоднішній день ситуація така, що японська компанія витіснила з Ф1 абсолютно всіх виробників гуми, і стала повним монополістом у поставках гуми для всіх автомобілів, що беруть участь в гонках.

Головним аргументом такого кроку стало вирівнювання шансів всіх гоночних автомобілів, що беруть участь в гонці, проте істина набагато глибше – компанія Бріджстоун заволоділа ексклюзивними правами на рекламу своїх шин по всьому світу.

Вартість покришок Бріджстоун

42

 

Ціни на свої шини, які встановлює керівництво японської компанії відповідає популярному бренду і статусу єдиного офіційного постачальника покришок для «королівських перегонів».

Абсолютно всі моделі шин компанії Бріджстоун позиціонуються як одні з кращих, і їх вартість помітно вище вартості шин більшості конкурентів.

Справедливості заради потрібно відзначити, що висока вартість покришок японської компанії виправдана їх продуманістю і дуже передбачуваною поведінкою на дорозі, якими їх наділив виробник.

43

 

Не дивлячись на високу ціну, за яку продаються шини, позиції компанії сильні практично на всіх ринках автомобільних покришок.

Навіть настільки сильні, що конкуренти нерідко вдаються до заборонених методів боротьби – наприклад, домовляються про заниження позицій Бріджстоун в спеціальних тестах гуми, які проводяться різними автомобільними виробниками.

Тим не менш, через якийсь час, правда все одно спливає назовні завдяки Інтернету – реальні власники тестування покришок пишуть власні відгуки про ті чи інші шина, які нерідко суперечать результатам проведених тестів.

Якість коштує дорого

44

 

Дуже щільна участь в «королівських» гонках Формула 1 для компанії Бріджстоун не минула просто так, тому що покришки, що беруть участь в гонках, просто зобов’язані були стати кращими.

І завдяки великій роботі, проведеній компанією над поліпшенням зчіпних властивостей покришок для болідів Ф1, результати якої переносилися на звичайні «цивільні» моделі автомобільних покришок, можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що підвищена ціна шин Бріджстоун не є надуманою.

Помітно більш висока вартість покришок японської компанії – результат праці багатьох фахівців, як у сфері автомобільних гонок, так і в сфері «громадянської» безпеки на дорогах. Передбачувана поведінка автомобіля на дорозі – запорука безпечної їзди.

Вибираючи помітно більш дорогі шини від Бріджстоун ціни, покупець за свої гроші отримує не тільки хорошу керованість автомобіля, але і безпеку маневрів на дорозі, вартість якої рідко вимірюється грошима.