Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Матадор Львів

Шини Матадор – приборкувачі доріг

41

 

Торгова марка «Матадор» родом зі Словаччини, і на сьогоднішній день належить німецькому концерну Continental AG.

Історія бренду налічує більше п’ятдесяти років успішної роботи на шинному ринку, головним принципом якої завжди було швидке впровадження інновацій, необхідних покупцю, а так само відмінні їздові характеристики покришок при невисокій ціні.

Словацькі покришки вже давно славляться високоякісними, м’якими і малошумними – такі якості шин будуть затребуваними завжди.

В асортименті продукції бренду присутні багато моделей, придатних для будь-яких типів автомобілів, як для зимового, так і для літнього сезону.

42

 

Шини Матадор приваблюють своїм широким асортиментом, розумною і обґрунтованою політикою ціноутворення, упевненою та стабільною якістю, підтвердженою цілим рядом сертифікатів, які відповідають європейським і світовим стандартам.

«Материнський» німецький концерн вкладає серйозні кошти в інноваційні технології, розробки, дослідження всіх своїх дочірніх підприємств. Цим пояснюється постійне оновлення модельного ряду Словацького бренду, поява нових моделей, функціональність яких зростає з кожним новим поколінням.

На ринку автомобільної гуми в наші дні вже досить важко запропонувати щось принципово нове, по-справжньому унікальне. Тим не менш, Матадор відноситься до тих брендам, які буквально в кожному сезоні намагаються привнести в свої вироби різні удосконалення.

Перш за все, компанія приділяє увагу тому, щоб шини удосконалювалися за наступними найважливішими параметрами:

  • скорочення гальмівного шляху;
  • підвищення курсової стійкості;
  • контроль при заметах.

У лінійках зимових шин простежується помітна орієнтованість на забезпечення зчеплення із засніженим дорожнім покриттям будь-якого типу. Оскільки для вітчизняного клімату велика кількість снігу взимку – норма – така спрямованість інженерної думки дуже імпонує нашим покупцям.

Критерії вибору

За результатами опитувань автомобілістів, вітчизняні покупці вибирають цю торгову марку з перерахованих нижче основних причин:

  • Шини оснащені протекторами з унікальним подвійним рисунком дають ефект підвищеного зчеплення з дорогою.
  • Протектор має жорсткі центральні ребра, що дозволяють успішно контролювати автомобіль на дорозі.
  • Словацька гума помітно збільшує тягове зусилля завдяки системі «кишень», на які поділено її рисунок.
  • Покришки відмінно виправдовують себе на льоду. Їх бічні частини мають мінімальним опором коченню і тому добре тримають зчеплення з дорогою під час ожеледиці. Це, в свою чергу, забезпечує економію пального.
  • У плечових зонах протекторів встановлені додаткові блоки жорсткості для поліпшення маневреності та керованості при входженні в повороти.
  • Гума демонструє успішне гальмування на снігу, набагато більш ефективне, ніж продукція конкуруючих компаній.

Деякі особливості зимових шин бренду

Практично всі легкові моделі зимових шин Матадор мають своєрідний рисунок протектора з глибокими канавками для відведення снігової каші з зони контакту. Шашечки ступінчастою форми на бічних частинах протектора – гарантія швидкого розгону та гальмування навіть у глибокому снігу.

43

 

Досліди та розрахунки конструкторів компанії дозволили домогтися оптимальної кількості ламелей і шипів для впевненого зчеплення легкового автомобіля з дорогою під час ожеледиці.

В асортименті компанії є і моделі для комерційного транспорту. Одна з останніх розробок – модель MPS 530 Sibir Snow Van M + S, спеціально розроблена для зимової експлуатації на фургонах і легких вантажівках.

Конструкція має центральні ребра синусоїдальної форми з численними кромками зачеплення. На бічній частині шини розміщена емблема, яка свідчить про те, що якість і надійність гуми підтверджені міжнародними стандартними випробуваннями.