Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Falken Львів

Шини Falken – «Сокіл на автобані»

25

 

Назва шин Falken в перекладі з німецької означає «сокіл». Таку назву своєї продукції вирішили дати засновники компанії з виробництва покришок, що спочатку призначалися для різних автомобільних змагань.

Всі моделі компанії відрізняються сучасним ефектним дизайном і здатні забезпечувати автомобілю відмінну керованість при енергійній їзди.

Першим слоганом компанії став так і не змінився донині «Falken on the Autobahn» («Сокіл на автобані»), найкраще відображає філософію компанії, що випускає «швидкі» покришки для швидких автомобілів.

Життя на високих швидкостях

Історія марки порівняно невелика – перші шини марки Falken побачили світ лише в 1983 році. Це були покришки, розроблені із застосуванням останніх (на той момент) гоночних технологій, здатні гідно витримувати великі перевантаження від швидких автомобілів.
Крім того, шини мали дуже сміливий та оригінальний дизайн, що привернув великий інтерес серед покупців і змусив «говорити» про себе всю європейську автомобільну пресу.

Популярність марки росла як на дріжджах і вже через два роки почався масовий експорт продукції за межі Німеччини.

26

 

У 1990 році для цілеспрямованого розвитку нової торгової марки та продажу покришок закордон була створена корпорація Falken Tire. У тому ж році для просування гуми на північноамериканський автомобільний ринок було вирішено відкрити в США власну філію.

У 1995 на ринок виходить революційна розробка компанії, модель – GRß FK451, спеціально розроблена для авто гонок, яка надає максимально можливий контроль над автомобілем. Завдяки цій моделі різко зросла популярність бренду у професійній спортивному середовищі.

27

 

Через рік була розроблена «громадянська» модель ZIEX ZE502, так само залишила дуже помітний слід в середовищі любителів швидких автомобілів і великої швидкості.

Шина була одночасно швидкої і комфортної, призначалася головним чином для зухвалих молодих людей з активним способом життя, звиклих до активного та швидкого руху, але не бажають миритися з «зубодробильними» якостями чисто спортивної гуми.

З 1999 року компанія регулярно бере активну участь у спортивних змаганнях і шоу різного рівня, демонструючи вражаючі можливості своїх покришок.

Спортивні досягнення

Компанія Ohtsu Tire and Rubber Corporation входить в знамениту корпорацію Sumitomo Rubber Industries, яка виробляє дуже відомі на нашому ринку покришки торгових марок Bridgestone і Dunlop.

28

 

Одним з головних досягнень шин бренду Falken є багаторічний контракт з багатьма командами, які беруть участь у знаменитій двадцятичотирьохгодинного гонки нон-стоп, що проходить на трасі Нюрбургринг.

Основним вибором учасників 24-х годинної гонки стала флагманська модель Falken FK451, що отримала безліч блискучих відгуків від найвідоміших автомобільних журналів.

Крім того, німецький виробник покришок має власну професійну спортивну команду з однойменною назвою, яка має у своєму послужному списку чимало славних перемог в міжнародних змаганнях з кільцевих гонок, в тому числі і гонок на виживання.

29

 

Команда Falken використовує тільки власні шини, зуміла на них завоювати цілий ряд престижних призів в гонках і ралі різного класу та протяжності.

У виробництві моделей для повсякденного використання часто-густо застосовуються елементи розробок для професійного спорту. Це надає всім виробам торгової марки впізнаваний спортивний стиль і динамічний дизайн.

Завдяки своїм помітним спортивним досягненням німецький бренд має великий авторитет у різних фахівців з тюнінгу автомобілів по всьому світу. Так само шини бренду люблять встановлювати на свої автомобілі стрітрейсери.

Мета завтрашнього дня

30

 

2002 року маркетологами компанії була сформована концепція торгової марки, актуальна для двадцять першого століття – «Driving Inspiration» («Натхнення від водіння»). Компанія обіцяє користувачам таке задоволення від їзди, яке вони тільки можуть побажати.

Цілі і завдання компанії одночасно відображають філософію поточного моменту і концептуальний погляд на майбутні розробки покришок, які будуть носити ім’я Falken – «використання технологій, що знаходяться в гармонії з людьми і навколишньою природою».

Для того, щоб всі майбутні моделі покришок спортивного бренду з Німеччини містили в собі максимально можливе задоволення від водіння, і в той же час були в гармонії з навколишнім світом, компанія планує:

  • виробляти та продавати ту продукцію, яка потрібна споживачеві;
  • орієнтуватися у своїх розробках виключно на запити покупців;
  • створювати економічні шини, відповідні високим стандартам якості;
  • мінімізувати забруднення навколишнього середовища;
  • будувати швидкий та зрозумілий зворотний зв’язок зі споживачем, щоб мати можливість оперативно вдосконалювати свою продукцію.