Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Firestone Львів

Шини Firestone – славне ім’я і надійна гума

11

 

Американській компанії Firestone вже більше ста років. У 1900 році, в місті Акроні штату Огайо її заснував Харві С. Файерстоун, чиє ім’я підприємство носить і донині.

Через дев’яносто років компанія об’єдналася з ще одним з найсильніших гравців ринку автогуми – компанією The Bridgestone Tire Co., Ltd.

Так виникла глобальна корпорація Bridgestone/Firestone, Inc, що славиться надійною, безпечною і комфортною у використанні продукцією.

Етапи великого шляху

12

 

В історії компанії є кілька цікавих фактів, які, так чи інакше, посприяли зростанню її популярності.

Так, наприклад, спочатку Харві Файерстоун планував випускати всілякі гумові вироби, призначені для промисловості.

Про випуск автомобільних покришок мови не йшло, так як автопром на початку двадцятого століття був невеликою жменькою приватних фірм, не здатних забезпечити великий і стабільний попит.

У той час ніхто не припускав, наскільки важливу роль відіграватимуть автомобілі в житті людей всього лише через кілька десятиліть.

13

 

Проте все більшу популярність стали набувати велосипеди та мотоцикли, якими зацікавився і Харві, згодом зробивши ставку на випуск покришок для двоколісних транспортних засобів.

Минуло ще кілька років, «батько-засновник», що міцно стоїть на ногах шинної компанії, почав проявляти серйозний інтерес до автоспорту, і вже в 1911 році шини Firestone були встановлені на гоночних автомобілях, які виграли п’ятдесят заїздів в гонці Indy 500.

 

Ера «Вогненного каменю»

Сьогодні велика частина випускаються корпорацією шин під брендом «головного» організації, але компанія має і кілька «дочірніх» брендів, таких як Dayton і Fuzion.

14

 

Вся продукція має відмінну репутацію та відрізняється безпекою та довговічністю. Багато автовиробників вибирають саме ці шини для штатної комплектації автомобілів.

Безумовна перевага шин Firestone – відмінна гумова суміш власної розробки, що включає в себе безліч інгредієнтів, поліпшує їх функціональні якості.

Більшість моделей марки мають направлений рисунок протектора, глибокі і часто нарізані ламелі, а зимові модифікації – можливість шипування.

Швидкісний режим експлуатації більшості моделей обмежений показником 180 кілометрів на годину, що цілком влаштовує левову частку автомобілістів як при їзді в міських умовах, так і на трасах.

Для зимового сезону на сьогоднішній день найбільш актуальні моделі Vanhawk Winter, Winter Hawk 2Evo, Winterforce і Winter Hawk. Вони забезпечують стабільність і впевнений контроль руху автомобіля на будь-якому зимовому покритті.

15

 

Модель Vanhawk Winter призначена для легких вантажівок і мікроавтобусів. Рисунок протектора має зигзагоподібні центральні канавки. Матеріал, з якого виробляються ці покришки, має виняткову пружність і м’якість при низьких температурах.

Решта моделей розраховані на легкові автомобілі та приваблюють покупців відмінним поєднанням доступної ціни та високої якості. За відгуками покупців, шини добре тримають дорогу, не бояться вибоїн, стабільно служать кілька сезонів і не виробляють великого шуму.

У деяких потенційних покупців може створитися враження, що американська Firestone і японська Bridgestone – співзвучні, а тому мають один до одного саме пряме відношення марки шин.

Проте кожен з цих брендів має власну велику історію, і до недавнього часу розвивався самостійно.

Об’єднання двох великих компаній з співзвучними назвами виявилося дуже символічно – обидві компанії мають порівнянний вік, схожу історію й обидві назви походять із прізвища творця (назва «Bridgestone» – це англійське прочитання імені засновника, японця Соджіро Ісісбасі).

Альянс пішов на користь обом підприємствам – об’єднавши досвід і технології, виробники зуміли завоювати чималу частку світового ринку, а покупці, у свою чергу, отримали безліч нових моделей відмінних автомобільних шин.