Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Fulda Львів

Шини Fulda – «розумний хід» і спрямованість у майбутнє

65

 

Fulda (Фульда) – це річка в Німеччині, що протікає у федеральній землі Гессен, таку ж назву носить і місто, розташоване в її верхній течії.

І саме цю назву ще на початку двадцятого століття вирішили дати засновники компанії з виробництва покришок, що стала згодом одним з найвідоміших виробників автомобільних шин в Німеччині.

Популярність продукції німецької марки будується на хороших їздових характеристиках, високих показниках безпеки шин і досить конкурентних цінах, що завжди було актуально для «дорогої» Європи.

Філософія та традиції німецької компанії

66

 

Німецькі маркетологи, які займаються просуванням шин Fulda, формулюють філософію свого виробника як «Move smart, go further», що дослівно перекладається як «Розумний хід в майбутнє».

Всі останні розробки компанії повною мірою відповідали духу цієї концепції, випереджаючи вимоги поточного моменту й впевнено «дивляться» в майбутнє.

Продукція повністю відповідає стандарту якості ISO 14001, а обладнання, на якому вона проводиться – стандартам якості охорони навколишнього середовища.

Головний офіс компанії базується в Німеччині, на батьківщині бренду, а всього компанії належить більше дюжини заводів в Німеччині, Польщі, Франції та Словенії. Обсяги продажів підприємства сягають десяти мільйонів шин на рік – достатньо серйозний показник для невідомого бренду.

Близько сімдесяти відсотків продукції поглинає німецький ринок, що не дивно, так як компанія спочатку замислювалася як виробник німецьких шин для німецьких же споживачів.

Сьогодні шини німецького бренду входять до трійки найпопулярніших покришок у німецьких автомобілістів які, до слова, відрізняються прискіпливістю та скрупульозністю, що робить хорошу рекламу шинам в решті Європи!

67

 

На сьогоднішній день марка належить транснаціональній корпорації Goodyear. На заводах компанії виробляються не тільки шини для легкових автомобілів, але і для вантажівок, мотоциклів, а також тракторів та іншої сільгосптехніки.

Цікава область діяльності німецької марки – виробництво покришок для ретро-автомобілів, що користуються гарним попитом у колекціонерів, а так само на всіляких кінозйомках і виставках.

68

 

Чимала частина покришок, які встановлювалися на автомобілі ще півстоліття тому, були випущені саме під німецьким брендом.

Для розвитку компанії величезне значення має безперервний рух вперед і розширення діапазону ділового співробітництва. На ринку німецька компанія пропонує широкий спектр високоякісної гуми за доступними цінами.

 

Секрети успіху шин

Досить актуальний для автомобілістів той факт, що шини бренду створюються з урахуванням різних умов руху, як для рівного асфальту, так і для досить складних умов.

69

 

Силіка, що використовується у великій кількості в складі гумової суміші, створює відмінне зчеплення з дорожнім полотном, а ретельно продуманий рисунок протектора підвищує безпеку руху, як для самого автомобіліста, так і для інших учасників руху.

Конструктори компанії прагнуть до гармонійної збалансованості всіх показників своєї продукції: ефективності гальмування, керованості, економії пального, зносостійкості. Сукупність цих якостей забезпечує стійкий попит і відмінну репутацію виробам бренду.

Одним з основних критеріїв, завдяки якому шини Fulda так популярні в Німеччині є велика довговічність покришок.

Така значна довговічність, без втрати функціональності, забезпечується спеціальними добавками в гумову суміш, а так само значною висотою протектора, яка в середньому трохи вище, ніж у більшості «стандартних» шин.

Німецькі шини Fulda – це ідеальне рішення для економного покупця, який бажає отримати якісний європейський продукт, заплативши за нього порівняно невеликі гроші.