Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Fulda Carat Proresso Львів

Fulda Carat Proresso – «дощова» гума з семирічним стажем

79

 

«Всепогодні» літні покришки Fulda Carat Proresso створені переважно для машин із середньої цінової категорії, але покупці не рідко встановлюють їх і на моделі бізнес-класу.

В описі до шини німецький виробник повідомляє, що модель демонструє дуже передбачувана поведінка в різних дорожніх умовах, що самим позитивним чином позначається на безпеці руху.

Основною перевагою шини перед конкурентами є особлива гумова суміш, в яку включений високогістерезісний компонент забезпечує моделі чудові їздові характеристики на мокрій дорозі – шина має відмінні показники по стійкості, керованості та довжині гальмівного шляху.

Технологічні особливості

Протектор Fulda Carat Proresso має стріловидну спрямованість і центральну симетрію. Його дизайн розроблявся з розрахунком на те, щоб взаємне розташування блоків у певному порядку створювало «ефект присоски», підтримуючи нормальний рівень зчеплення навіть при їзді по калюжах.

80

 

Кількість спеціально розроблених добавок, що входять до складу гумової суміші, розраховано таким чином, щоб шина мала відмінне зчеплення в першу чергу на мокрій поверхні, яка є найбільш небезпечною для руху.

Такий підхід забезпечив покришці короткий гальмівний шлях і хорошу передбачуваність поведінки на мокрій дорозі – основні критерії безпечного руху.

Наочним підтвердженням цьому є результати «дощових» тестів автомобільної гуми, що проводяться в Німеччині, на яких автомобіль, взутий у Carat Proresso показував гальмівний шлях зі швидкості 80-85 км/год в середньому на 4 м коротший, ніж автомобіль, взутий у шини від виробників -конкурентів.

Ефективне запобігання акваплануванню забезпечують великі радіальні канали, розташовані так, щоб розділяти протектор на три рівні частини, а так само ціла мережа середніх і дрібних канавок, що утворюють єдину дренажну систему, здатну «впоратися» практично з будь-якою кількістю води на дорозі.

У порівнянні з іншими шинами цього класу німецька модель видаляє воду з зони контакту з дорогою помітно швидше, що також сприяє поліпшенню безпеки експлуатації.

Незважаючи на позиціонування покришки, як модель середнього класу, розробники чимало часу приділили зниження рівня видаваного шуму. Для поліпшення результатів при розробці шини застосували перевірену часом технологію DualShift, яка зазвичай використовувалася на більш дорогих моделях.

Суть технології в тому, що блоки протектора з одним розміром не повинні торкатися дорожнього покриття одночасно. Для меншого шумоутворення розробники забезпечили протектор блоками різного розміру, а так само розташували їх у «шаховому порядку».

Подібний розподіл блоків, крім досягнення мінімального рівня шуму, допоміг добитися і більш рівномірного розподілу навантаження від ваги автомобіля на профіль, що, в свою чергу, збільшило опірність гуми до деформацій і термін служби шини.

Думки користувачів

70

 

Більшість власників покришки відзначають, що Fulda Carat Proresso показує непогану керованість на високій швидкості, чому сприяють її «прилиплива» гумова суміш.

Так само багато власників окремо відзначають і відмінну поведінку шини на мокрому асфальті, яке забезпечує протектор з великими «шашками» і великими водовідвідними канавками.

«Побічним ефектом» від застосування великих блоків протектора стало збільшення зносостійкості гуми, яке наближає модель до покришок більш високого класу.

На ринку покришок вже можна знайти досить багато альтернативних німецькій моделі варіантів шин, однак, незважаючи на солідний вік, технічні характеристики поведінки шини на мокрій дорозі досі здатні дати фору багатьом новинкам.