Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Fulda Kristall Montero 3 Львів

Fulda Kristall Montero 3 – три цікавих нововведення в одній шині

71

 

Фірма Fulda – німецьке підприємство, знамените на весь світ своєю шинної продукцією та технологіями, завжди трохи випереджаючими свій час, які застосовуються в кожній моделі цих покришок з самої першої партії.

Чергова новинка з Німеччини – нешипована зимова автомобільна гума Fulda Kristall Montero 3 не виняток. Виробник оголосив про застосування в цій шині нового прийому Snow Catcher Tehnology, що значно підвищує керованість і комфорт покришок.

«Снегозахват» за новим принципом

72

 

Більшість плюсів, що виділяють шини Fulda Kristall Montero 3 на тлі моделей інших виробників, пов’язані з новим підходом і деяким переосмисленням принципів хорошої керованості зимової шини.

Протектор моделі, спроектований за новою технологією Show Catcher Tehnology, працює не тільки на видалення снігової каші з зони контакту, а й на «захоплення» певної кількості снігу всередину зони контакту та спресування його під вагою автомобіля.

Робиться це для того, щоб в самому центрі зони контакту покришка отримала жорсткішу поверхню, яка так необхідна для хорошої курсової стійкості та керованості машини.

«Бульбашкове блокування»

Інша «революція» в новій версії вже відомої покришки – бульбашкова структура поверхонь Bubble Blade Technology.

Словосполученням Bubble Blade Technology компанія Fulda назвала спеціальну бульбашкову структуру, з якої складається верхній шар протектора та грані зчеплення з поверхнею.

Завдяки застосуванню цієї технології під навантаженням від ваги автомобіля виникає взаємне блокування граней, що перешкоджає надмірної деформації блоків протектора й гарантує машині стійкість в управлінні.

М’якість на морозі

73

 

Третьою інновацією стало зміна складу самої гумової суміші покришки Kristall Montero 3 за принципом Low Temperature Compound Technology, здатної тепер переносити ще більш люті морози без втрати еластичності.

Технологи Fulda вирішили оновити полімер, щоб нова суміш залишалася м’якою та еластичною при дуже низьких температурах. Для цього в гуму було введено ще більше кремнію, а сама розробка отримала назву Low Temperature Compound Technology.

Результатом численних досліджень нової суміші стало стабільне зчеплення коліс з дорогою в при будь-якій погоді – і в сильні морози, і у відлигу і на сухому асфальті.

Інші зміни

74

 

Низький опір коченню, подовження терміну експлуатації та зниження витрати палива – всіх цих безсумнівно корисних властивостей вдалося добитися шляхом зміни складу гуми в основній частині протектора.

Починаючи з моделі 3-го покоління, компанія Fulda воліє застосування виключно низькоароматичних масел, борючись за екологію та довговічність своїх покришок.

Виробник назвав ці колеса «осередком найцікавіших технологій, розроблених за піввіковий досвід створення практичних зимових шин».

Представники Fulda відзначають, що при роботі над Kristall Montero 3 спочатку не очікувалося настільки позитивного прориву серед конкурентних пропозицій, і самі розробники називають цю гуму однією з найвдаліших.