Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Goodride Львів

Шини Goodride – краща пропозиція класу «економ»

01

 

Шинний бренд Goodride належить найбільшій шинній компанії Китаю, Hangzhou Zhongce Rubber Co. Ltd.

Крім цього бренду компанія володіє ще трьома торговими марками Chaoyang, Westlake і Yartu, під якими випускає шини для різних видів транспорту: вантажних і легкових автомобілів, мотоциклів, велосипедів, а також різні інгредієнти для виробництва шин.

 

Історія та сучасність

Підприємство було засноване понад півстоліття тому, в 1958 році, в Гуанчжоу (колишній Кантон, провінція Гуандун). З цього моменту компанія безперервно набирає обертів, розширюючи обсяги виробництва та асортимент.

02

 

Шини Goodride, досить відомі в Піднебесній, виробляються в 2230 різних специфікаціях. Обіг продукції тільки цієї торгової марки становить сімнадцять мільйонів одиниць щорічно.

Hangzhou Zhongce знаходиться на одинадцятому місці в світовому глобальному рейтингу виробників шин. Сьогодні це одна з тих китайських компаній, які переконливо та послідовно доводять всьому світу, що в Піднебесній не перевелися ще майстри своєї справи.

Якість продукції компанії було визнано багатьма інститутами та отримало сертифікати економічної комісії Європи, Міністерства транспорту США і бразильського інституту INMETRO.

Шини бренду призначені для використання в міських умовах, а також на дорогах з асфальтовим покриттям. В асортименті немає гуми для жорсткої їзди на високих швидкостях і екстремальних умов експлуатації.

Максимальна швидкість, рекомендована виробником, становить двісті шістдесят кілометрів на годину.

Goodride – хороший вихід для міського жителя з обмеженим бюджетом. Вартість шин доступна для будь-якого автовласника – один з головних козирів бренду.

Літні та зимові моделі

03

 

Серед літніх шин китайської марки найбільш популярна лінійка SP06 – одне з кращих пропозицій на ринку в класі «економ».

Рисунок протектора відповідає технології SCCT (Stiffness Control Contour Theory), що оптимізує контур зони контакту покришки з полотном дороги. В його основі – три поздовжніх широких канали, велика мережа розгалужених ламелей і суцільна кромка по всій довжині протектора.

Така будова сприяє пропорційному розподілу навантаження на гуму та перешкоджає її надмірній деформації при русі. Крім того, несиметричне розміщення зубців успішно придушує шум при русі. Зовні шина виглядає досить ефектно, спортивно та динамічно.

Модель SP06 виробляється з популярної в шинній індустрії гумової суміші Low Heat-High Grip, розробленої з метою підвищення зчеплення з дорожнім покриттям і зниження витрати палива.

Вміст PAH-вуглеводнів в матеріалі зведено до мінімуму, що забезпечує безпеку експлуатації виробів для навколишнього середовища і є предметом гордості Hangzhou Zhongce.

04

 

Серед зимових шин марки у покупців популярна модель SW. Різні модифікації шини мають характерні протектори з направленим рисунком, в якому зчіпні прорізи мають різний кут нахилу. Таке рішення поліпшує зчеплення при ожеледі та підвищує стійкість і керованість.

Низько посаджені канавки дуже швидко відводять воду та сніжну кашу з поверхні протектора, залишаючи зону контакту колеса з дорогою чистим постійно.

Гумова суміш зимової групи шин має у своєму складі спеціальний морозостійкий компонент.

Майже всі власники відзначають малу гучність і хорошу керованість на швидкості приблизно до ста сорока кілометрів на годину. Далеко не кожен водій прагне їздити швидше, тому китайські шини мають свою досить велику цільову аудиторію.

За відгуками покупців, для своєї невисокої ціни шини Goodride – дуже хороший вибір, гідна та якісна гума, здатна служити близько п’яти років.