Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Maxxis Львів

Шини Maxxis – популярні Тайванські покришки

01

 

Фірма Cheng Shin Rubber Ind. Co., Ltd., до якої належить шинний бренд Maxxis, почала випускати автомобільні шини майже 40 років тому в Тайвані, відразу після заснування, розділивши продукцію на групи залежно від технологічних особливостей.

В асортименті компанії завжди були покришки для легкових і вантажних машин, автобусів, мотоциклів, сільгосптехніки, пізніше до цих видів додалися шини для квадроциклів та велосипедів.

На сьогоднішній день фірмі вдалося домогтися почесного місця в першій дюжині найбільших виробників покришок в Азії.

Компанія має в своєму розпорядженні окрему наукову лабораторію і відрізняється від багатьох інших азіатських заводів багаторівневою перевіркою якості продукції відповідно до вимог міжнародного сертифікату ISO 9001.

Комплекти шин Maxxis офіційно поставляються в 107 країн світу, в тому числі і в США, компанія регулярно отримує нагороди та подяки від азіатських підрозділів відомих американських і японських шиновиробників.

02

 

До характерних особливостей шин Тайванської компанії ставиться вельми солідний запас міцності – ці покришки виконуються з гуми особливого складу зі значною часткою каучуку і отримують посилений каркас.

Покришки ставлять на свої автомобілі такі колоси автопрому, як Форд, Тойота, Ніссан, Пежо, Хундай та інші.

Інженери Тайванської компанії приділяють багато уваги безпеці своєї продукції – кожен елемент опрацьований до дрібниць.

Так, наприклад, товщина шару гуми на дні дренажних канавок збільшена до величини, яка виключає можливість пошкодження покришки і корозії металевих елементів корду в цьому місці, що знижує міцність конструкції.

Практично на всіх моделях компанії для збільшення міцності використовується подвійний безшовний поліефірний нейлоновий шар на металокордних брекерах, роблячи покришки більш пристосованими для експлуатації у важких умовах – що актуально для вітчизняних доріг.

Так, при наїзді на гострий предмет висотою 1 см розрив бокової зони покришки з єдиним шаром поліефірного корду настає навіть при незначній швидкості – 18-20 км/год. Моделі Тайванської виробництва з двома поліефірними шарами тримають подібний удар на швидкості 35-40 км/год.

Власники, що регулярно використовують покришки, відзначають дещо більшу витрату палива і трохи вищу галасливість шин, при їх порівнянні з моделями конкурентів. Однак на перевірку ці властивості є «платою» за міцність і хорошу керованість автомобіля на «міцних» шинах.

Так само багато власників відзначають хорошу стійкість шин на високих швидкостях, яка досягається шляхом застосування технології «згорнутого протектора».

Ця технологія передбачає виконання протектора не широкою смугою вздовж всієї окружності покришки, а в кілька вузьких, що створюють «ребра курсової стійкості» – найчастіше застосовувана тайванськими інженерами схема.

Ще одним приємним для автовласників фактом є дуже низька ймовірність купити браковані шини Maxxis, незважаючи на їх демократичну вартість. За статистикою на 15 тис. покришок припадає максимум 7 штук бракованих примірників.

Словом, загальне враження покупців від продукції Тайванської фірми – це правильно зроблений вибір на користь розумної достатності – сучасні, міцні та зносостійкі покришки, куплені відносно недорого.