Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Шини Rosava Львів

ПечатьШинний бренд “Rosava“, поряд з маловідомим брендом “Valsa”, належить закритому акціонерному товариству «Росава», одному з найбільших українських виробників шин, головне підприємство якого розташоване в 70-ти кілометрах від Києва, у місті Біла Церква.

Обсяги випуску українського виробника становлять близько шести мільйонів шин на рік. Асортимент продукції включає більше 150 типорозмірів шин для легкових і вантажних автомобілів.

Шини призначені, в першу чергу, для продажу на території України, Росії та країн СНД, тому можуть похвалитися цілком комфортним рухом по дорожнім покриттям не найкращої якості.

Ці ж універсальні якості шин оцінили і в багатьох інших країнах, завдяки чому сьогодні шини бренду можна зустріти в країнах Азії, Африки, Європи, і навіть Південної та Північної Америки.

Компанія постійно займається розробкою і виведенням на ринок нових конкурентоспроможних моделей, завдяки чому продукція постійно користується стабільним попитом.

Вся продукція компанії ділиться на моделі економ-класу, в позначенні яких присутні абревіатури “ВС” та “БЦ”, а так само моделі середнього класу, в позначенні яких є абревіатури “SQ” (літніх) і “WQ” (зимових).

Зимові моделі

42

 

Серед зимових моделей бренду помітно виділяється шина Contyre Arctic Ice 3, як модель, що має оптимальне поєднання гідної якості гуми та цілком доступної вартості.

Покришка має агресивний енергійний направлений рисунок протектора. Конфігурація канавок та їх розташування гарантують протектору практично повне усунення шуги з площини контакту з полотном дороги, а також оперативне та ефективне самоочищення від снігу, бруду та будь-яких забруднень.

Шина має велику кількість ламелей, розташованих надзвичайно щільно, які є причиною виняткових тягових і гальмівних властивостей на втрамбованому снігу та мерзлому асфальті.

Рецептура гуми містить добавки, що додають гумової суміші еластичність і морозостійкість та дозволяють шинам забезпечувати хороші їздові властивості незалежно від погодних умов та якості дорожнього покриття.

Модель вважається однією з найнадійніших не тільки з асортименту Rosava, а й серед усіх покришок, що випускаються в країнах СНД. Вони визнані безпечними, надійними і працездатними в суворих кліматичних умовах.

43Ще однією зимовою шиною Rosava, що заслуговує уваги, є модель WQ-101 з середнього класу. Ця покришка розроблена спеціально для міських легкових автомобілів.

Вона має жорстке центральне ребро і направлений рисунок протектора зі спеціальними прямолінійними канавками, що забезпечують відмінну курсову стійкість і мінімізацію аквапланування.

Модель відрізняється дуже гарним зчепленням на снігу і слизьких поверхнях, забезпечує ефективний контроль управління і має високу міцність і зносостійкість. Вона визнана однією з найбільш пристосованих покришок для експлуатації в складних умовах в зимовий період.

 

Літні моделі

44

 

Одними з найвідоміших літніх моделей шин Rosava є ціла серія покришок, об’єднаних під однією назвою – “БЦ”.

Лінійка шин дуже добре знайома більшості вітчизняних автомобілістів, так як шини саме під такою назвою встановлювалися на багато моделей ВАЗ ще за часів СРСР. На сьогоднішній день від добре відомої моделі залишилася тільки назва.

Завдяки постійній модернізації обладнання та впровадження нових технологій добре відома модель перетворилася на цілу лінійку шин високої якості, що не мають нічого спільного з “прототипом” з Радянського минулого.

Покришки із серії “БЦ” мають безліч типорозмірів і підходять для будь-якого автомобіля – від дорогого спортивного купе до важкого рамного позашляховика.

Крім хороших їздових характеристик і невисокої ціни, всі моделі лінійки володіють незамінною властивістю – вони досить легко переносять складні дорожні умови і розбиті траси, тому що призначені в першу чергу для ринку України та Росії.

45

 

Ще одна цікава річна модель шин Rosava – це дощові покришки SQ-201 з середнього класу.

Покришка була спроектована спеціально для їзди в дощ, її рисунок протектора має безліч широких і глибоких каналів, здатних максимально швидко відводити воду з площини контакту.

Гумова суміш шини наповнена безліччю особливих полімерних добавок, що поліпшують зчеплення шини з мокрою поверхнею, поведінка автомобіля при русі на великій швидкості і зменшують гальмівний шлях.

 

Погляд у майбутнє

Шинне виробництво “Rosava” сьогодні – це кілька сучасних і технологічних заводів, що випускають безліч моделей покришок, дуже затребуваних на ринку.

Завдяки постійній модернізації своєї продукції компанія постійно розширює ринки збуту та кількість покупців покришок під своїм брендом, а грамотна цінова політика практично не залишає шансів конкурентам.

Немає жодних сумнівів у тому, що компанія має світле майбутнє, її шини і надалі будуть повною мірою відповідати всім сучасним вимогам і мати велику кількість шанувальників, багато в чому завдяки адекватній вартості.