Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Японські шини Львів

Високі технології країни сонця, що сходить.

61

 

Чому японські шини – одні з найпопулярніших в світі? Відповідь полягає в їх технологічності і надзвичайної продуманості – покришки з Японії нерідко є вершиною інженерної думки.

У Японії, як усім давно відомо, процвітають високі технології.

Вони використовуються абсолютно скрізь – починаючи від прийняття їжі і закінчуючи польотами в космос. Причому для японців високий рівень технологій, що полегшують життя, вже давно став буденністю.

Високі технології в житті японців почали з’являтися відразу після закінчення Другої світової війни і на сьогоднішній день він вже став настільки високим, що людині з іншого континенту – європейцеві або американцеві – сама Японія вже здається іншою планетою.

Шини з іншої планети

Що стосується розробки і виробництва автомобільних шин – то тут японські компанії так само попереду планети всієї.

62

 

Японскі шини почали набирати популярність в Україні наприкінці минулого століття.

Абсолютно на всіх машинах були встановлені покришки японських виробників, назви яких ще не встигли набриднути серед наших автомобілістів.

З тих пір пройшло більше 20 років, і на сьогоднішній день шини з Країни сонця, що сходить,  стали одними з найпопулярніших по всій території країни.

Така популярність покришок з Японії не випадкова – автовласники завжди відзначали їх відмінні їздові характеристики і неймовірно довгу тривалість експлуатації.

Японські бренди

63

 

Самим основним і найвідомішим брендом з Японії в нашій країні по праву вважається компанія Brigestone,  що має найбільш розкручений шинний бренд у світі.

Шини цієї компанії відомі на всіх континентах, продаються величезними тиражами і поставляються на безліч автозмагань, як основні покришки для всіх учасників.

У той же час покришки Brigestone мають стійку славу “шин для життя” – покришок ідеально пристосованих для непростої щоденної експлуатації в нашій країні.

Якщо це зимові шини, то вони ніколи не підведуть взимку, відмінно справляючись з сильними морозами і глибокими заметами. Якщо це літні шини – то можна бути абсолютно впевненим у тому, що шини ніколи не підведуть в небезпечній ситуації і будуть служити довго.

Крім того, гамма моделей Brigestone здатна задовольнити навіть найвибагливішого покупця.

64

 

Другим за популярністю в нашій країні японським брендом є бренд Yokohama.

Шини цієї компанії так само дуже популярні серед певних груп автомобілістів – компанія доклала чимало зусиль, щоб зробити свою продукцію впізнаваною.

Головним чином шини Yokohama популярні серед любителів позашляхової їзди, а також серед любителів їздити на нешипованих шинах взимку.

Фахівці компанії розробили і запатентували спеціальну гумову суміш, що забезпечує відмінне зчеплення шини із зимовим дорожнім покриттям без використання шипів.

65

 

Третім за популярністю в нашій країні японським виробником покришок є відносно невелика компанія Toyo.

Toyo спеціалізується головним чином на випуску спортивних покришок, а також міських шин “зі спортивним характером”. Марку дуже люблять численні автомобільні тюнінгові ательє.

Так само великі групи автомобілістів в нашій країні вважають Toyo єдиними “справжніми” японськими шинами, оскільки всі японські бренди мають заводи по всьому світу, а покришки Toyo до останнього часу випускалися тільки в Японії.

Існують ще кілька японських брендів покришок, які випускаються невеликими компаніями.

Однак це досить невеликі виробники, вони не так широко відомі, як трійка брендів, описаних вище. Їхня продукція головним чином орієнтована на невелику групу покупців спортивних або інших спеціальних шин.