Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Barum Brilliantis у Львові

Barum Brilliantis – «Діамантові» шини від відомого Чеського бренду

78

 

Бренд Barum – в минулому прославлена чехословацька компанія з виробництва гуми для мототехніки – сьогодні відноситься до німецької корпорації Continental AG і випускає високотехнологічні шини європейської якості за прийнятними цінами.

Всі моделі чеської марки зміцнюються сталевим дротяним кордом, що вставляються в гумовий профіль за особливою технологією, що забезпечує щільну посадку покришки на диску і сприяє збільшенню пробігу.

Вся продукція компанії випускається в Чехії та широко відома в країнах СНД рідкісним поєднанням прийнятної ціни, хорошої якості та зносостійкості.

На даний час виробничі потужності активно модернізуються і за рівнем якості товарів, що випускаються, наближаються до найсучасніших фабрик з випуску автомобільних покришок в Європі.

Загальний погляд і технологічні особливості

79

 

Barum Brilliantis відноситься до літніх шин, створеним для тривалої експлуатації в міських умовах. Виробник позиціонує ці покришки як забезпечують максимум комфорту для водіїв легкових автомобілів.

Чеські технологи домоглися великих успіхів у забезпеченні гарної курсової стійкості та високого рівня зчеплення покришок на будь-якій поверхні, а так само зуміли зробити так, щоб ці успіхи не відбилися на вартості шини.

Незважаючи на появу наступної моделі Brilliantis 2, модель першого покоління поки ще користується гарним попитом завдяки корисним пріоритетами на тлі аналогів з тієї ж цінової категорії:

  • можливість використовувати шини до п’яти сезонів поспіль без побоювань за безпеку водіння;
  • гарна курсова і бічна стійкість при русі по трасі;
  • деякий рівень прохідності по грунтовці (актуально для дачників);
  • невисокий рівень шуму.

Довгий термін служби шини в чому забезпечує плоский контур брекера – плечова зона колеса складається з жорстких шашок, що не дають поверхні зношуватися швидше часу.

80

 

За стабільність і комфорт під час водіння відповідає вдосконалені боковини, що дозволяють шинам підтримувати оптимальну форму в будь-яких умовах руху.

За відгуками більшості власників шин, модель гідна поваги за швидке та своєчасне відведення води з-під колеса, завдяки якому знижується ризик аквапланування. Такий ефект був досягнутий поділом блоків плечової зони широкими канавками спеціальної форми.

У свою чергу центральна канавка має оптимальні розміри і форму, що дозволяють швидко виводити воду навіть на великій швидкості, що так само сприяє зниженню ризику появи «водяного клина».

Оптимізований склад гумової суміші забезпечує хороше зчеплення на сухому і вологому покритті, а малюнок протектора забезпечує низький рівень шуму, що може бути важливо для власників бюджетних автомобілів, практично не мають шумоізоляції.

Відгуки та вартість

81

 

Багато власників відзначають у шин Barum Brilliantis досить м’який хід, передбачувана поведінка як на мокрому, так і на сухому асфальті, невеликий гальмівний шлях. Як правило саме ці якості важливі покупцям в першу чергу, і саме за цими якостями модель обіграє в очах покупців більшість конкурентів.

А з урахуванням порівняно невисокій вартості, за яку пропонуються покришки, модель першого покоління здатна дати фору навіть багатьом сучасним моделям, що забезпечує схожі їздові характеристики, але пропонує помітно дорожче.

В цілому ж модель виправдовує «заочне» звання «ідеальної гуми для спокійного водія» і здатна ще довго зберігати досить високий рівень продажів навіть після виходу моделі наступного покоління.

Barum Bravuris – літо без неприємностей

82

 

Bravuris – найвідоміша літня гума славного сімейства чеської марки Barum, яка входить до складу найбільшого німецького шинного концерну.

За деякими даними практично вся гума, випущена відомою німецькою компанією Continental AG, має найбільшу кількість лояльних покупців в Європі. Купивши шини один раз, більшість автомобілістів стають її переконаними прихильниками.

Цей факт легко пояснити невисокими цінами, завдяки яким чеські шини доступні широкому колу споживачів і при цьому демонструють відмінні функціональні якості.

Загальні характеристики

Шини для легкових автомобілів середнього та бізнес-класу Barum Bravuris мають гарний асиметричний малюнок протектора, що дає можливість легко і впевнено маневрувати і на сухому, і на мокрому, і навіть на повністю залитому водою покритті.

83

 

В шинах Bravuris можна помітити багато знайомих рис їх прототипу – моделі Bravura – вже давно і добре знайомої вітчизняним покупцям. Однак при найближчому розгляді можна виявити досить багато удосконалень, які роблять нове покоління літніх шин.

Конструктори компанії поставили перед собою завдання домогтися максимальної керованості та швидкості реакції автомобіля на дії водія.

За великим рахунком можна сказати, що при розробці моделі в центрі уваги опинилися запити автомобілістів, яким притаманний жорсткий, агресивний стиль їзди, керування машиною на високих швидкостях.

Для покришки були створені оптимальна конструкція каркаса, складний і продуманий протектор, а так само багато уваги було приділено інноваційному складу гуми.

Принципові відмінності нової суміші від старих версій полягає в тому, що в її складі присутній цілий ряд високомолекулярних сполук, значно підвищують міцність шини і збільшують термін експлуатації.

З урахуванням того, що вже на попередній моделі покришок автомобілісти спокійно могли проїздити цілих п’ять сезонів при досить активній їзді, нове покоління шин, що перевершує по надійності та зносостійкості всі попередні, здатне забезпечити власникам суттєву економію.

Тест на мокрому покритті

Багатьом покупцям буде цікаво дізнатися результати тесту нової моделі на мокрому покритті.

84

 

Протектор має три великі і глибокі канавки (одну по центру і дві по краях), які оперативно видаляють воду із зони контакту при проїзді глибоких калюж.

Безліч діагональних канавок мають точно розрахований кут нахилу від центру протектора, завдяки якому максимально задіється відцентрова сила, яка допомагає швидко видаляти залишкову воду.

Така будова протектора забезпечує хороший захист від ефекту аквапланування навіть при дуже високій швидкості.

Ще одна важлива конструктивна особливість моделі – потужні плечові сегменти, завдяки яким машина набуває відмінну стійкість як на сухому, так і на мокрому асфальті.

У новій серії застосовуються плоскі протекторні профілі і технологія напрямних зміщених ребер, що додають плавність ходу і додатково підвищують керованість.

85

 

Акустичні властивості покришок Bravuris під час тестування оцінювалися комп’ютерним способом. На думку багатьох власників це дуже комфортна і «тиха» гума, їздити на якій дуже приємно.

Сьогодні під чеським брендом виробляється до шістнадцяти мільйонів покришок на рік і лінійка Bravuris – одна з найбільш затребуваних, як у нашій країні, так і у всій Європі.

Компанія успішно застосовує новітні технології, постійно вдосконалює свою продукцію і при цьому їй вдається зберігати гнучку цінову політику і робити свої шини доступними для широкого споживача.

Багато в чому завдяки невисокій вартості та сучасності конструкції, шини Bravuris користуються стабільно високим попитом на вітчизняному ринку.