Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Bridgestone Blizzak Revo1 Зимові шини у Львові

Bridgestone Blizzak Revo1 – кращі шини для кросоверів

автошини Bridgestone Blizzak Revo1

Зимові шини Bridgestone Blizzak Revo1 Львів проектувалися для великих легкових автомобілів – джипів, кросоверів і мінівенів, а так само для невеликих грузововіков.

Так як їзда на великому автомобілі не припускає спортивних заїздів – то модель спочатку проектувалася для спокійного і безшумного руху.

Шина призначена для використання без шипів, тому її конструкція передбачає впевнене переміщення автомобіля по льоду за рахунок спеціальних матеріалів, з яких зроблена покришка.

Японська липучка для важких машин- Bridgestone Blizzak Revo1

автошини Bridgestone Blizzak Revo1 Львів

Основий гумової суміші шини є пористий матеріал, схожий на губку, що був розроблений японською компанією для своїх не шипованих шин і отримав назву TMC (Tube Multicell Compound).

Завдяки цьому матеріалу, який у собі воду, що утворилася між колесом і дорожнім покриттям, все не шиповані моделі японської компанії дуже добре поводяться при русі в близьконульових температурах.

Модель може мати різний малюнок протектора в різних типорозмірах Так шина з висотою 60-65% має симетричний рисунок, а шина з меншою висотою профілю має малюнок асиметричний і спрямований.

В обох малюнках використовуються тривимірні блоки неправильної форми з великими канавками між ними, що утворюють серйозні «грунтозацепи», які дуже допомагають автомобілю рухатися в глибокому снігу.

автошини Bridgestone Blizzak Revo1 Львів
Для всіх автомобілістів, котрі їздять взимку на зимовій гумі без шипів компанія Bridgestone офіційно рекомендує використовувати тільки комплекти з 4-х коліс.

Рекомендація заснована на дослідженнях компанії, які показують, що для нешипованной гуми-липучки різниця в коефіцієнті зчеплення різних покриттів на дорозі помітна набагато більше, ніж для шипованих покришок.

Цей показник дуже сильно впливає на безпеку руху автомобіля.

Скільки коштують Bridgestone Blizzak Revo1 у Львові

автошини Bridgestone Blizzak Revo1 Львів

Вартість шин Bridgestone Blizzak Revo 1 у Львові на сьогоднішній день залишається на досить високому рівні – середня ціна в районі 1500 гривень за покришку.

Такі високі ціни пояснюються головним чином їх великими типоразмерами (шини проектувалися для кросоверів та позашляховиків), їх посиленою конструкцією (розрахованої на велику вагу автомобіля), а так же позиціонуванням шин в преміум-сегменті.