Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Brigestone – новини

Brigestone змусили не закривати завод в Італії

71

 

На початку 2013 року вищим керівництвом японської компанії було прийнято рішення закрити завод в Італії.

Однак обурення робітників було настільки велике, що керівництву довелося переглянути своє рішення. Закриття заводу порівняли з харакірі, що й стало символом акцій протесту.

Нагадаємо, компанія Brigestone прийняла рішення про закриття одного з своїх заводів в Європі проаналізувавши ринок продажів покришок. За результатами цього аналізу було виявлено, що зниження попиту на шини в Європі буде неухильно знижуватися.

72

 

Завод в Італійському місті Барі в провінції Модуньо працює вже 50 років, і є містоутворюючим підприємством.

Дізнавшись про рішення його закрити жителі міста влаштували грандіозну акцію протесту з залученням ЗМІ та адміністрації міста, а так само написали міністру економічного розвитку Італії.

Результати не змусили себе чекати – на японську компанію чинився настільки серйозний тиск, що керівництво судорожно шукає інші шляхи вирішення проблеми.

До слова сказати, на підприємстві Brigestone працюють всього 950 жителів міста Барі.

У Brigestone прийнято рішення закрити один із заводів в Європі

73

 

Сумлінно проаналізувавши європейський ринок керівництво японської компанії прийняло стратегічне рішення закрити один зі своїх заводів в Італії, в провінції Модуньо, якому нещодавно виповнилося 50 років.

Цей завод був одним з восьми заводів компанії на європейському континенті і займався випуском шин нижнього цінового діапазону – масових моделей для малолітражок.

Фахівці японського гіганта провели ретельний аналіз ринку автомобільних шин, який показав, що попит на покришки в Європі в найближчі роки буде тільки знижуватися, причому сегмент бюджетних шин постраждає найбільше.

Крім того, на ринку недорогих покришок з’явилися кілька сильних компаній з Азії, що мають велике стратегічне перевагу у вигляді невисоких витрат виробництва. Такі компанії будуть пропонувати свою продукцію помітно дешевше інших гравців.

На основі цих прогнозів керівництво Brigestone прийняло рішення закрити завод в Італії.

За підсумками 2012 року прибуток Brigestone виріс на 67%

74

 

У початку 2013 року компанія Brigestone випустила звіт, в якому продемонструвала неймовірні на перший погляд цифри чистого прибутку, яку вона отримала за 2012-й рік.

Згідно з цим звітом чистий прибуток компанії склав цілих 67%, однак загальні обсяги продажів всієї продукції, що випускається під маркою Brigestone зросли всього на 0.5%.

75

 

Окрім того, керівництво компанії Brigestone, спільно з відділом стратегічного планування, заявляють настільки оптимістичний прогноз по прибутках на 2013 рік, що вартість акцій компанії в один момент зросла на цілих 10%.

Основним ринком збуту продукції Brigestone залишилися Північна і Південна Америка, де компанія продає до 30% всієї своєї продукції, а так само внутрішній ринок Японії, на який припадає ще близько 20% продажів.

Основну ставку на збільшення прибутків в 2013 році компанія робить, як це не дивно, за рахунок збільшення кількості продажів. Продажі планується збільшити в першу чергу на ринках, що розвиваються.

Другою причиною, завдяки якій доходи компанії зростуть у 2013 році, у звіті вказується падаюча вже другий рік ціна на натуральний каучук, який є основною сировиною для виробництва шин.

Компанія Brigestone – одна з небагатьох компаній в світі, що демонструють дуже стабільні показники, майже не залежать ні від світових криз, ні від природних катаклізмів.

Цей факт красномовно говорять про те, що біля керма компанії стоїть дуже серйозна команда професіоналів, і можна бути абсолютно впевненим у тому, що автомобільні шини під брендом Brigestone в майбутньому будуть продаватися все більше й більше.