Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії

Firestone WinterForce Львів

Firestone WinterForce – «Якість плюс інновації»!

21

 

Одна з найцікавіших моделей відомого американського бренду – Firestone WinterForce – має непогані продажі в країнах з холодним кліматом.

Шина привертає увагу хорошими їздовими характеристиками та відносно невисокою вартістю на тлі безлічі дорогих пропозицій від відомих виробників.

 

Перший погляд і загальне враження

22

 

Подивившись на шину Firestone Winterforce, можна відзначити виражену спрямованість і деяку грубість візерунка протектора. Поверхня розділена глибокими і тонкими канавками на великі блоки, що залишають можливість ошипувати колесо без особливих турбот.

Ламелі шини виконані за тривимірною технологією, покликаної дати водієві впевненість на втрамбованому та пухкому снігу, а в шипованому вигляді комплект має всі шанси впоратися з керуванням на крижаній кірці при екстремально-низьких температурах.

Модель явно задумана виробником як помічниця в складних арктичних умовах.

Індекс швидкості у шини позначений символом «S», що накладає обмеження в 180 км/год, чого цілком достатньо для абсолютної більшості водіїв.

Типорозміри лінійки представлені від R13 до R18, роблячи її універсальною і придатною для декількох класів автомобілів: з цими шинами буде однаково комфортно як власнику недорогого легкового автомобіля, так і водієві машини типу SUV.

Виробник акцентує увагу на відповідність стандартам RMA і RAC, що містить вимоги до якості та експлуатаційними характеристиками зимової гуми.

Думки власників

23

 

В якості основних переваг покупцями відзначені:

– Вартість шин. За відносно невелику суму покупцеві дістається відмінно продуманий, досить витривалий і стабільно передбачуваний комплект зимових шин, здатний зберігати заявлені виробником якості до останнього дня експлуатації.

При особистому знайомстві з моделлю, цю якість відзначають навіть дуже вимогливі автолюбителі, які до покупки Winterforce віддавали перевагу тільки дорогим шинам європейських брендів.

– Важлива перевага перед шинами конкурентів – великий асортимент типорозмірів, що включає в себе досить рідкісні.

Саме в цій лінійці шин американського бренду знаходять підходящі шини власники автомобілів корейської марки SsangYong, відомої рідкісними типорозмірами покришок. З вдячністю ставляться до Winterforce і водії деяких автомобілів китайського виробництва з такою ж проблемою.

24

 

– Збалансованість показників і передбачуваність поведінки – «все необхідне в одному», плюс приваблива ціна. Такий набір їздових характеристик складно не помітити при виборі покришок на зиму. Багато в чому саме цим обумовлюється популярність моделі.

– Хороша зносостійкість покришок (до слова – предмет гордості виробника), підтверджений на практиці в складних умовах експлуатації.

Як недоліки покришки користувачі відзначають тільки два основних моменти – це деякі складнощі при розгоні та гальмуванні на крижаній кірці (цього мінуса немає в шипованому варіанті), а так само галасливість.

Останній мінус більше відноситься до суб’єктивних, так як всі автомобілі мають різний ступінь шумоізоляції та й рівень шуму сприймається водіями по-різному.

Американське коріння

Відома американська шинна компанія Firestone має велику власну історію, але з 90-х років 20-го століття належить японському концерну Bridgestone.

Автолюбителі, спокушені у виборі гуми, підтвердять – зміна власника, перехід заводів під японське управління та пов’язані з ним формальності ніяк не позначилися ні на якості покришок, ні на девізі компанії.

Той самий девіз – «Якість плюс інновації» – залишався і залишається візитною карткою американського бренду з 1900, а добра репутація, що йде поруч з не найвищими цінами на продукцію, гаряче любима покупцями по всьому світу.