Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Fulda Carat Exelero Львів

Fulda Carat Exelero – шини класу «люкс»

75

 

Модель з красивою та загадковою назвою Fulda Carat Exelero – сучасна інноваційна гума класу Ultra High Performance, що володіє видатними експлуатаційними якостями.

Шини призначені для весняно-літнього сезону та розраховані, в першу чергу, на спорткари та автокатегорії «люкс». Покришки відрізняються нетривіальним стильним дизайном, тому часто використовуються для тюнінга престижних автомобілів.

Стиль, надійність і комфорт

Якби у шин вимагали рекомендації авторитетних замовників, то Fulda Carat Exelero в цьому плані легко обійшли б більшість конкурентів в своїй категорії. Ці шини входять в комплектацію цілого ряду автомобілів таких елітних брендів, як Porshe і Maybach.

Яскрава особливість моделі – чудова стійкість, повний контроль над керуванням автомобіля а також винятковий рівень комфорту та безпеки в складних умовах руху, насамперед під час зливи та на залитому водою шосе.

76

 

Сьогодні компанія-виробник прийняла рішення розширити споживчий сегмент моделі, охопивши не тільки власників автомобілів класу «люкс», а й більш широкі споживчі шари. Планується зміна цінової політики та виведення на ринок модифікацій цієї моделі більш доступних за ціною.

Рисунок протектора шини – унікальна розробка, запатентована виробником.

Візерунок – це оригінальне поєднання V-образного спрямованого і багаторядного рисунка. Так конструкторами компанії був досягнутий ідеальний баланс між відмінною керованістю в суху погоду і опором шини акваплануванню в дощ.

Ефектний зовнішній вигляд покришки асоціюється з потужним спортивним автомобілем – престижним, дорогим і красивим.

Без шуму і пилу

У виготовленні шин застосовується досить рідкісна, але дуже ефективна технологія «подвійного зсуву зон протектора» – DualShift.

77

 

Суть інновації полягає в зміщенні зон по відношенню один до одного для гасіння звукових хвиль широкого спектра та запобіганні резонансу.

У поєднанні зі своєрідною, ретельно продуманою формою блоків технологія дає унікальний результат: порівняно з більшістю покришок шини відомого німецького концерну практично безшумні.

Шини мають посилений каркас, який може витримувати дуже великі навантаження і при цьому практично не деформуватися.

Відсутність деформацій відзначається навіть на високих швидкостях і при складному екстреному маневруванні. Ця властивість шин підвищує стійкість автомобіля та виключає непередбачувану поведінку в складних дорожніх ситуаціях.

Формула матеріалу гумової суміші шини розраховувалася таким чином, щоб збільшити міцність і еластичність покришки і довести ступінь її прилягання до полотна дороги до оптимальної.

Якість виправдовує ціну!

Тестування елітних німецьких покришок проводилося і в Європі, і на території СНД. Для країн СНД це порівняно нова продукція, яка ще не отримала широкого розповсюдження.

78

 

На тест-драйви модель незмінно отримує найвищі оцінки. Власники, які вже встигли випробувати ці шини люксової категорії в переважній більшості, задоволені шинами і заявляють, що їх очікування повністю виправдалися.

Головне нарікання – досить висока вартість виробу. Саме з цієї причини ще мало дилерів, що пропонують цю модель, так як продавці не впевнені, що на неї знайдеться достатня кількість платоспроможних покупців.

Все ж у кожної медалі дві сторони: Fulda Carat Exelero – досить довговічна гума і це теж спосіб економії.

До того ж, за рахунок чудової керованості та стійкості, яку модель надає автомобілю, сильно зменшується ймовірність безлічі аварійних ситуацій. А це не тільки безцінна безпека для водія та пасажирів, а й серйозна економія на ремонті дорогого авто.

Можливо, над цим варто замислитися, як це вже зробили безліч власників престижних машин в нашій країні, зупинивши свій вибір на покришках німецького концерну в якості основної гуми для свого автомобіля.