Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Fulda EcoControl Львів

Fulda EcoControl – недорога і екологічна гума для машин економ-класу

61

 

Німецька компанія Fulda – один з найстаріших у Європі виробників автомобільної гуми. Якість і продуманість виробів, що випускаються під цим брендом, вже давно не має потреби ні в чиїх рекомендаціях, а шини німецької марки дуже люблять автомобілісти в Німеччині, що забезпечує постійний і стабільний попит.

Одна з цікавих моделей бренду, створених у роки першої кризи в Єврозоні – Fulda EcoControl – за рейтингами журналу «Автоцентр» і тестами «ACE/GTU» має безліч позитивних якостей і входить до трійки кращих бюджетних шин.

Модель входить в лінійку «еко-шин», популярних серед власників комерційного транспорту. Лінійка з’явилася в 2007 році і спочатку призначалася для вантажівок і автобусів, що працюють на далеких рейсах, але через пару років в ній з’явилися шини і для міських автомобілів.

Альянс економії та контролю безпеки

Основні переваги моделі відображені в самій її назві – «Eco» – означаючому економічність і екологічність виробу.

62

 

Головними плюсами шин з приставкою «Eco» є знижене опору коченню, що сприяє економії палива, а так само використання натуральних матеріалів при виробництві, що помітно знижують кількість викидів у навколишнє середовище.

Що стосується економії палива, то тут німецькі шини Fulda EcoControl на висоті – в офіційному описі виробник заявляє економію при використанні своїх шин від 7 до 9%. Більшість власників покришок, що встигли поїздити на них досить довго, схильні вірити цим цифрам.

Що стосується екологічності, то тут німецької моделі так само є чим похвалитися.

Вміст шкідливих для людини та навколишнього середовища речовин у складі гумової суміші, з якої виготовлена покришка, зведене конструкторами до мінімуму. Шини виробляються з нового силіковмісного матеріалу, що оптимізує їх основні функціональні властивості.

Ще один безумовний плюс моделі – це її тривалий термін експлуатації, який був одним із пріоритетів для розробників, що дуже актуально для власників комерційного транспорту.

Поверхня протектора складається із спеціального зносостійкого шару, до складу якого входить безліч полімерних добавок, які успішно опираються стиранню.

ADAC; Sommerreifen; 2011; 175; Fulda; EcoControl;

ADAC; Sommerreifen; 2011; 175; Fulda; EcoControl;

 

Окремо варто відзначити досконалу геометрію легковий моделі з лінійки «EcoControl», яка самостійно підтримує оптимальну форму в кожен момент часу, що дозволяє рівномірно розподіляти тиск від ваги автомобіля по всій зоні площі контакту, що сприяє збільшенню терміну служби шини.

Протектор моделі створено «на стику двох протилежностей». Його рисунок ефективно перешкоджає виникненню аквапланування та забезпечує хороше зчеплення з будь-якою поверхнею.

Але в той же час «гладкість» рисунка та відсутність блоків з «гострими» елементами, здатними до додаткового «захоплення» поверхні, зменшує опір коченню і полегшує вільний рух автомобіля, що в свою чергу призводить до економії палива.

Екологія та економія

На думку більшості власників, Fulda EcoControl демонструє непогане поєднання ціна/споживчі властивості, не дивлячись на приналежність до «економ-класу».

Одним з перших моментів, відзначених водіями, що встановили шини – це хороша комфортність їзди, що зустрічається досить рідко на моделях, розроблених в першу чергу для економії палива і зменшення викидів у навколишнє середовище.

64

 

При комфортності руху шини так само зберігають чітке реагування автомобіля на кожен рух кермом, що є однією з головних складових безпечного руху.

А ось на ґрунтових дорогах ситуація сильно змінюється. Екологічні покришки, що непогано проявляють себе при русі по асфальту, помітно здають позиції потрапляючи на ґрунтову дорогу. «Гладкий» протектор має мало «точок опори», що дозволяють «чіплятися» за грунт, через що шини можуть прослизати та закопуватися в бруд.

В цілому ж німецька «Еко-модель» дуже добре пристосована для життя в місті, але погано реагує на виїзди за місто на ґрунтові дороги.

Для порівняно недорогий покришки, що дозволяє власнику економити на паливі та терміні заміни гуми, модель вийшла дуже цікавою і здатною залучити досить велику кількість покупців, які вміють рахувати свої гроші.