Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Gislaved Ultra Speed Львів

Gislaved Ultra Speed – найкраща шведська «преміум» – модель

Шведський преміум з німецьким ухилом

36

 

Літні шини Gislaved Ultra Speed були розроблені в 2011 році, і являють собою покришки, що займають верхню строчку серед літніх моделей відомої шведської марки.

Ці шини призначені для великих представницьких автомобілів, бізнес-седанів і сімейних мінівенів.

Компанія Continental, що є власником шведського бренду, досить давно не оновлювала лінійку шин дочірньої марки, але в 2011 році відбулося оновлення відразу всіх літніх шин.

Краща модель шведської марки

37

 

Модель Gislaved Ultra Speed позиціонується виробником, як краща серед моделей компанії та призначена для дорогих автомобілів.

Тому гумова суміш, з якої випускаються шини створена із застосуванням останніх технологій.

Основа для суміші складається головним чином з силіки, що дозволяє шині відмінно «чіплятися» як за сухі покриття, так і за мокрі. Особливі полімери, що входять до складу гумової суміші, надають шині стійкість до зношування та достатню еластичність.

38

 

Рисунок протектора моделі розраховувався на велику вагу автомобіля, тому він має чотири великі поздовжні канавки, швидко і ефективно відводять воду з зони контакту з дорогою і запобігають акваплануванню.

Безліч поперечних канавок, розташованих по діагоналі у всю ширину шини мають форму, що сприяє ефективному відведенню води, а їх діагональне розташування дозволяє шинам видавати дуже мало шуму. Блоки, утворені цими канавками мають різну довжину.

Бічні блоки протектора мають спільне «ребро», що «зчіпляє» всі блоки в єдиний контур, який надає шині більше стійкості в поворотах.

Одним з головних критеріїв при розробці покришки були її надійність і тривала експлуатація при установці на важкий і швидкий автомобіль. Тому протектор шини має трохи більшу товщину, ніж у аналогічних шин інших марок.

39

 

Каркас моделі розроблявся з урахуванням великих навантажень на шину від великої ваги машини та великих швидкостей. Для його розрахунку використовувалися найостанніші математичні моделі.

Сталеві та полімерні матеріали каркаса шини дозволяють покришці зберігати оптимальну форму при будь-яких навантаженнях, завдяки чому колесо має знижений опір коченню й економить паливо автомобіля.

Скільки коштує шведський преміум

40

 

Вартість гуми Gislaved Ultra Speed повністю відповідає статусу кращих шин в лінійці виробника, призначених для дорогих автомобілів.

Шини продаються в типорозмірах від R15 до R19.

Чималу ціну за преміум-модель можна пояснити в першу чергу свіжістю моделі – розробка 2011 року – а так само її призначенням для дорогих автомобілів. Крім того, відмінну якість шин марки Gislaved в нашій країні зазвичай нарікань не викликає.