Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

GoodRide SV308 Львів

GoodRide SV308 – економний спорт, до якого неможливо причепитися

25

 

Шинний бренд «GoodRide», вже досить широко відомий серед водіїв, випускає покришки для легкових автомобілів, останнім часом активно просуває на ринок річну швидкісну модель GoodRide SV308 TL.

Кожна рекламна кампанія нової моделі шин супроводжується повідомленнями про поліпшення якості продукції, що випускається, в яке на сьогоднішній день ніяк не може повірити досить велика кількість потенційних покупців.

Зважаючи на помітну дешевизну будь-яких товарів з Піднебесної, у більшої частини автовласників ніяк не може вкластися той факт, що недорогі покришки можуть бути досить якісними. І лише небагато вирішують перевірити слова китайського виробника на собі та своєму автомобілі.

Конструктивні особливості нових шин, або «причому тут нові технології»

26

 

У автовласника, що помітив шини GoodRide SV308 TL в магазині, ще до появи думок про виробника покришок і про якість продукції, зовнішній вигляд моделі викликає сильний інтерес і навіть симпатію.

V-подібний рисунок протектора має саме такі пропорції, які необхідні хорошим покришкам «зі спортивним ухилом».

Пара широких поздовжніх канавок здатні запобігати акваплануванню, а безліч діагональних – швидко видаляють воду із зони контакту та забезпечують стійкість на мокрому покритті.

 

27

 

Подібний протектор найчастіше зустрічається на «спортивних» покришках багатьох інших відомих шинних концернів і демонструє дуже ефективну роботу.

Виробник говорить про застосування технології V-TRED при розробці протектора, що забезпечує швидке та повне виведення бруду та води із зони контакту і не дає виникнути акваплануванню.

Боковина підвищеної жорсткості відповідає за контроль водіння, акуратне та безпечне проходження крутих поворотів і стійкість покришки до механічних впливів. Спеціальний «наплив» на боковині шини забезпечує гарний захист обода диска, не дозволяючи йому подряпатися об бордюри.

Ще однією конструкційною особливістю моделі є «тривимірні» блоки, на які розділений весь протектор безліччю канавок. Така спеціально розроблена форма блоків помітно поліпшує зчеплення з покриттям під час водіння.

28

 

Доповнює роботу блоків значна жорсткість центрального «ребра» протектора – незалежно від клімату та погоди це «ребро» забезпечує шинам відмінну курсову стійкість і передбачуваність поведінки.

У складі гумотехнічної суміші моделі практично немає сажі. Замість застарілої та неекологічної сажі розробники віддали перевагу використанню діоксиду кремнію, що знижує темпи зносу покришки, сприяє зменшенню її гальмівного шляху.

На відміну від аналогічних моделей інших китайських виробників, ці шини вигідно відрізняються здатністю зберігати стабільність поведінки та рівень шуму аж до закінчення терміну експлуатації.

А що кажуть покупці?

На тлі великої кількості нейтральних і деякої кількості негативних відгуків власників покришок з Піднебесної на адресу інших виробників і всієї китайської шинної промисловості в цілому, позитивні відгуки про продукцію марки GoodRide виглядають досить незвично.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Якщо вивчити статистику відгуків, то можна відзначити, що власників, задоволених покришками SV308 помітно більше, ніж тих, хто має негативний досвід експлуатації цих шин.

Основна причина полягає в приємному здивуванні покупців, які отримують шини дуже прийнятної якості при порівняно скромній вартості.

За прийнятні гроші модель здатна надати своєму власникові хорошу зносостійкість, достатню надійність, непогану еластичність і низький рівень шуму. Останні два моменти можуть стати визначальним при виборі шин для автовласників, що мають недорогі автомобілі з поганою шумоізоляцією.

Так само багато власників шин відзначають, що модель не підводить ні на сухому, ні на сирому асфальті, що говорить про гарний рівень безпеки, яку модель здатна надати своєму власникові.